10 výhod on-line pôžičiek

Na internete je dnes všetko a platí to aj pre oblasť pôžičiek. On-line formou dnes môžete požiadať o úver svoju banku ale aj nebankovku, ktorej klientom ste sa zatiaľ nestali.

Trend je jasne nastavený – urýchliť spôsob odoslania žiadosti, zefektívniť odsúhlasovanie a čo najrýchlejšie odoslať peniaze na klientov účet.

Zažiadajte o najbezpečnejšiu
pôžičku ešte dnes!

Na našej stránke nájdete viacero článkov o konkrétnych poskytovateľoch on-line pôžičiek vrátane tipov, rád a postupov pre ich získanie. Dnešný článok sa venuje podstate veci. Sú ňou dôvody prečo sa zamerať práve na on-line pôžičky.

 • Nečakaný problém? Okamžité riešenie!

V živote nás neraz zaskočí nedostatok peňazí. Problém ale potrebujeme riešiť okamžite a nemáme čas ani náladu navštevovať pobočky bánk a nebankoviek.

Úspora času a ďalších nákladov (napr. cestovných) je prvoradá a on-line pôžičky sú zamerané práve na šetrenie času, energie, nákladov a „nervov“.

 • Peniaze kedykoľvek

Ak budete žiadať o on-line pôžičku opakovane, budete registrovaní, takže nebude nutné jej odsúhlasovanie.  Jednoducho odošlete novú žiadosť a peniaze získate automaticky.

Doba oproti prvej pôžičke sa tak ešte viac skracuje.

 • Obrovská ponuka pôžičiek

Dá sa tvrdiť, že určitý typ pôžičky dnes dostane každý žiadateľ. Práve internet je najvhodnejším nástrojom pre rýchle získanie prehľadu medzi poskytovateľmi a ich pôžičkami.

Už nemusíte chodiť z banky do banky a doprosovať sa peňazí. Na internete v rýchlom čase nájdete pôžičku, ktorá Vám bude odsúhlasená a vybrať si môžete hneď z viacerých produktov.

 • Bez „detektívok“

Hlavne krátkodobé on-line pôžičky sú takmer vždy bezúčelové, bez založenia nehnuteľnosti, bez dokazovania príjmu a ostatných detektívok.

Nemusíte tým pádom vybavovať doklady a potvrdenia, čo opäť šetrí čas a námahu. Zároveň sa k pôžičke dostane skutočne každý.

 • Spoľahnite sa na „filtre“

Obľubu majú tzv. porovnávače pôžičiek alebo filtre. Na webe ich nájdete mnoho a väčšinu práce odvedú za Vás (napr. porovnavajte.sk alebo do24hodin.sk).

Stačí do nich zadať svoje kontaktné údaje a predstavu o pôžičke (suma, doba splatnosti, ručenie). Bude to práve vhodný poskytovateľ, kto Vás bude kontaktovať so svojou ponukou. Opäť uľahčenie pre tých, ktorí nechcú alebo nevedia pátrať „na vlastnú päsť“.

 • Rozmanitosť produktov

On-line zoženiete takmer všetky druhy úverov. Krátkodobé, dlhodobé, spotrebné aj účelové. Vybavíte aj nákup na splátky a zriadite si kreditnú kartu.

Nie je to teda iba jeden produkt, ale takmer celé produktové portfólio poskytovateľa.

 • Vernostné programy

S opakovanými pôžičkami navyše ušetríte. Väčšina poskytovateľov ponúka rôzne vernostné programy a zvýhodnenia pre vracajúcu sa klientelu.

Jednoducho čím viac krát sa vrátite, tým lacnejšia pôžička bude. Získate prístup k vyšším sumám.

vernostný program sms credits

Úrovne vo vernostnom programe spoločnosti smscredits

 • Dokonalý prehľad

Bojíte sa, že omeškáte splátku a veriteľ bude 10 rokov čakať, aby dlh narástol a on Vám tak mohol siahnuť na majetok?

On-line účet u poskytovateľa Vám umožní získať dokonalý prehľad o Vašej pôžičke. Zaplatené splátky, zostatok, ktorý ste ešte nesplatili a všetky potrebné informácie vidíte na Vašom užívateľskom konte v reálnom čase.

 • On-line všetko!

Ak už máte pôžičku, jej splácanie a opätovné požiadanie vybavíte opäť cez internet. Nemusíte posielať poukážky na pošte, Vaše e-bankovníctvo postačí na všetky potrebné úkony pri splácaní.

 • Okamžitá komunikácia

Ďalšia vlastnosť šetriaca čas. Ak už pôžičku čerpáte, ale máte problém so splatením alebo chcete inak upraviť zmluvu, operátori sú vždy pripravení Vám pomôcť.

Problém vyriešite telefonátom, SMSkou, mailom a to ihneď. Kvôli týmto službám nemusíte nikam chodiť. Všetko vyriešite z pohodlia domova.

Veľmi obľúbená je stránka TopPôžička.sk, avšak pozor – nejedná sa o jednu spoločnosť. Stránka totiž združuje viacerých poskytovateľov pôžičiek, vďaka čomu máte omnoho väčšiu šancu so žiadosťou uspieť.

Postup je nesmierne jednoduchý, pretože stačí vyplniť kontaktný formulár a ďalej si v kľude počkať na telefonát operátora. Ten poskytne všetky potrebné údaje a pomôže s vybavovaním.

Nič nie je jednoduchšie! Ak potrebujete peniaze, nenechávajte si žiadosť na zajtra. Vyplňte formulár ešte dnes.

Aká je TopPôžika?

 • peniaze od 25 do 6 500 € a to do 24 hodín
 • bez dokazovania účelu
 • rýchle doručenie peňazí
 • žiadne skryté poplatky
 • pre ženy na MD, pre študentov, pre dôchodcov, pre podnikateľov
 • doba splatnosti do 30 dní (pri pôžičke do 350 €)
 • celková splatnosť až 7 rokov
 • stále nové výhody (oddĺženie splátok, zníženie splátok, vrátenie úrokov a ďalšie)

top pôžička

Žiadosť o pôžičku vyplníte v tomto formulári. Až 6 500 € máte na účte už zajtra.

Záver

Poskytovatelia pôžičiek sa budú vždy snažiť zrýchliť odsúhlasenie a doručenie peňazí na účet. Je to koniec koncov ich „denný chlebíček“, z ktorého prijímajú nemalý zisk. Čím viac odsúhlasených úverov, tým väčší výnos na úrokoch.

Na druhej strane táto politika nahráva tým, ktorí potrebujú peniaze naozaj ihneď a nemôžu si dovoliť mrhať časom na obiehanie bánk. Ak medzi nich patríte aj Vy, požiadajte o pôžičku ešte dnes.

The following two tabs change content below.

Matej Chodelka

Vyštudoval som obor financie na Univerzite Rennes vo Francúzsku. Momentálne pracujem pre nemeckú nebankovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním rýchlych pôžičiek. Zároveň som jeden zo spoluzakladateľov portálu www.porovnavajte.sk, kde sa snažím pomáhať ľuďom vybrať si správnu pôžičku.

10 výhod on-line pôžičiek
Ohodnoťte článek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.