Hľadám pôžičku. Na čo sa zamerať?

O pôžičku v mnohých prípadoch žiadame pri náhlom probléme. Sú síce ľudia, ktorí si celú vec premyslia niekoľko mesiacov dopredu, zo mzdy sa snažia našetriť  si rezervu na splátky pôžičku tak majú pod kontrolou. Takýchto záujemcov by malo byť čo najviac.

Realita však nie vždy ľuďom praje, kvôli čomu musia zháňať pôžičky rýchlo, zbrklo a neuvážene. Často prehliadnu rôzne nevýhody alebo chytáky iba preto, lebo nemôžu strácať čas, prípadne sa snažiť splniť rôzne podmienky, ktoré by pôžičku zvýhodnili.

Vyskúšajte pôžíčku
u spoľahlivej nebankovky Cetelem!

Je nám jasné, že s vytopeným bytom sa nad úverovou zmluvou nedá dlho premýšľať, avšak vždy sa snažte venovať jej dostatok času.  Človek pod stresom je omnoho náchylnejší robiť neuvážené rozhodnutia.

Úrok je dôležitý, no nie je to iba o ňom

Desiatky reklám na internete a v televízii zdôrazňujú hlavne úrok. Ten sa pohybuje takmer vždy do 10 % p. a., takže každá pôžička vyzerá na prvý pohľad viac než výhodne.

Nízky úrok

Úrok môže byť nízky ako táto rastlinka, celková odplata však bude rásť

Poskytovatelia však chcú zarábať a to najmä na poplatkoch. Ak sú pravidelné, o to lepšie (pre poskytovateľa). Napríklad v banke si pre čerpanie úveru musíte zriadiť bežný účet. Platíte teda za úver a platíte aj za vedenie účtu. Niektoré banky ho majú zadarmo, no nie je to pravidlom u každej.

Banková aj nebanková pôžička môže byť zaťažená aj ďalšími poplatkami za odsúhlasenie, spracovanie alebo poskytnutie. Percento úroku ostáva krásne výhodné, no každý poplatok a služba navyše pôžičku predražujú.

Poskytovatelia milujú slovíčko „OD“…

… a ľudia sa na neho veľmi radi chytajú. Slovo OD má však význam, že je to najnižší možný úrok, platný pri splnení nastavených podmienok.

Zvyčajne je to určitý minimálny mesačný príjem na účet, ktorý nesmie byť nižší, inokedy je to napr. 10 výberov z bankomatu alebo platieb kartou mesačne. Nejeden poskytovateľ Vás bude nútiť k zriadeniu kreditnej karty, čím vo Vás pomaly vybuduje návyk na neustálu zadĺženosť. U nebankovky sa s kreditnou kartou stretnete zriedkavo.

Posudzuje sa aj rizikovosť klienta a ak má negatívny záznam (i keď úspešne splatený), úrok sa opäť zvyšuje.

Každý poskytovateľ má iné podmienky, ale môžete si byť istí, že takmer v každom prípade bude úrok vyšší, než ten „OD“ z reklamy. Pokojne aj dvojnásobne.

V prvom rade si spravte obraz

Neoslovujte hneď prvého poskytovateľa, na ktorého narazíte. Na internete nájdete množstvo stránok, ktoré porovnávajú pôžičky vrátane tej našej. Navyše sú sústavne aktualizované, takže vždy jednoducho a rýchlo zistíte, ktorá je momentálne najvýhodnejšia.

Podľa ponúk si vždy preštudujte aj podmienky pre získanie pôžičky. Je jasné, že ak poskytujú výhradne zamestnaným a Vy ste práve o prácu prišli, pôžičku nedostanete a je zbytočné snažiť sa poskytovateľa kontaktovať.

Taktiež ak je uvedený minimálny mesačný príjem a Vy zarobíte sotva polovicu, kontakt znamená stratu času. To sa týka aj ostatných podmienok.

V mailoch sa nás často pýtate, kde sa k pôžičke dostane 70 ročný dôchodca, i keď všetci poskytovatelia akceptujú vek do 65 rokov. To isté ľudia bez príjmu. Ak nedokážem doložiť príjem, musím založiť iný majetok. Ľudia sa však aj napriek tomu domáhajú pôžičiek aj bez príjmu a majetku.

Nemrhajte svojim časom, ale ani časom poskytovateľa. Každá podmienka je dohľadateľná a verejná.

RPMN je dôležitejšie, než úrok

Úrok sa týka úročenia požičanej sumy. RPMN však zahŕňa všetky ostatné poplatky (celková odplata). Toto číslo teda vypovedá omnoho viac, než iba „holý“ úrok.

Rozdiel medzi úrokom a RPMN

Rozdiel medzi úrokom a RPMN môže vyzerať pokojne aj takto

RPMN sa pri súčasných pôžičkách pohybuje do 30 %. Vidíte ten rozdiel? Poskytovateľ Vás láka na nízky úrok 10 % ročne, no celková odplata (úrok + poplatky) sú omnoho vyššie. RPMN nad 30 % ročne už by predstavovala úžeru. Reguluje ju zákon a dohliada na ňu NBS. V prípade prekročenia maximálnej RPMN sa stáva pôžička neplatnou.

Kedy ma vyjde pôžička najlacnejšie?

Vo všeobecnosti je výhodnejšia čo najkratšia pôžička. Krátka doba splatnosti nedovoľuje úroku navyšovať celkovú RPMN. Ak nemusíte, nepožičiavajte si tisícky euro a siahnite po pár stovkách s jednorazovou splatnosťou.

Za pôžičku sa považuje čerpanie nižšej sumy s lehotou splatnosti do 3 mesiacov. Splatnosť je jednorazová, avšak dá sa posunúť. Vyššie požičané sumy s mesačnými splátkami viac, než 3 mesiace, sú už považované za úver.

Prezrite si našu ponuku krátkodobých pôžičiek. Mnohé poskytujú prvú pôžičku zadarmo (bez úročenia a poplatkov). Chcú si Vás prilákať aj pre prípad opakovanej pôžičky. Nepožičiavajte si nikdy zbytočne veľké sumy. V konečnom dôsledku prerobíte, aj keď je vidina tisícok euro na účte istotne lákavá.

S poskytovateľom Pôžičkomat
dostanete prvú pôžičku zadarmo!

Potešiť môže aj bonus k pôžičke

Poskytovatelia chcú ponukami zaujať, vďaka čomu sa môžu 2 rovnaké ponuky líšiť v bonuse pre klienta. Niekto Vám odpustí niektorý z poplatkov, iný naopak pridá službu zadarmo (napr. poistenie splácania alebo bezplatné posunutie splatnosti).

Bonus k požičke.

Odpustenie poplatku, zľava či služba navyše – každý poskytovateľ Vás bude chcieť odmeniť inak

Tieto ponuky sa neustále menia, avšak dokážu pôžičku opäť spraviť o niečo výhodnejšiu oproti podobnej ponuke konkurencie.

S výberom hypotéky veľmi obozretne!

Hypotéka je úver na polovicu života, takže pri jej výbere by ste mali byť opatrní dvojnásobne. Je pravda, že si ju pri konci doby fixácie (3, 5, 10 rokov) môžete preniesť do inej banky, avšak jej celkový charakter určuje práve ten prvý, od ktorého ju čerpáte.

Rozdiel v desatine percenta úroku znamená stovky až tisícky euro pri celkovom splatení. Zaujímajte sa aj o príslušný servis, a teda služby, ktoré za Vás spraví poskytovateľ. Najčastejšie sú to administratívne úkony s katastrálnym úradom, povolenia a všetka byrokracia, na ktorú nemá človek neznalý prostredia čas a energiu.

Informujte sa o všetkých pokutách a poplatkoch. Pri tak vysokých sumách úveru sú vysoké aj všetky sankcie.

Pozor na poplatky

Často sa stáva, že zaplatíte poplatok za spracovanie žiadosti, a nakoniec Vás odbijú s tým, že nespĺňate potrebné podmienky. Poplatok ale nikto nevráti. Ak sa Vám to stane viackrát za sebou, prídete o nemalé peniaze.

Najlepšie je vyžiadať si viacero úverových zmlúv a osloviť nezávislého špecialistu. Síce bude pýtať poplatok, avšak iba jeden a pomôže zistiť, či spĺňate podmienky. Zároveň napovie, či ste vhodným adeptom pre odsúhlasenie.

Záver

Ako vidíte, nie je to úrok, čo robí pôžičku výhodnou alebo nie. Vždy je nutné byť oboznámený so všetkými ostatnými poplatkami a pokutami.

U nás nájdete viacerých slovenských poskytovateľov. Každého z nich môžete kontaktovať v nezáväznom formulári. Ozve sa Vám zamestnanec niektorého z nich a o všetkých spomenutých faktoroch Vás bude informovať. Výhodou je, že ak Vás skontaktuje, má reálny záujem ponúknuť Vám pôžičku. Získate tak prehľad a rozhodnete sa sami. Bezpečne a bez komplikácií.

The following two tabs change content below.

Matej Chodelka

Vyštudoval som obor financie na Univerzite Rennes vo Francúzsku. Momentálne pracujem pre nemeckú nebankovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním rýchlych pôžičiek. Zároveň som jeden zo spoluzakladateľov portálu www.porovnavajte.sk, kde sa snažím pomáhať ľuďom vybrať si správnu pôžičku.

Hľadám pôžičku. Na čo sa zamerať?
4 (80%) 2

39 komentárov pri “Hľadám pôžičku. Na čo sa zamerať?

 1. Ponúkame súkromné, komerčné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi ročnými úrokovými sadzbami až 2% v jednom roku až 50 rokoch splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery vo výške od 5 000 do 100 miliónov EUR. Naše pôžičky sú dobre poistené pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Strácate spánok v noci, keď sa obávate, ako získať oprávneného veriteľa? Kousáš si nechty rýchlo? Namiesto toho, aby ste zasiahli, kontaktujte Mark Home Loan (úverové služby), špecialistov, ktorí pomáhajú zastaviť zlú úverovú históriu, nájsť riešenie, ktoré víťazstvo je naším poslaním. E-mail: Info.newspring.kredit @ gmail.com
  Žiadatelia musia vyplniť formulár žiadosti po úvere:
  FORMULÁR ŽIADOSTI O ÚVERY
  Vaše meno a priezvisko *
  Tvoj email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša adresa *
  Tvoje mesto *
  Štát / provincia *
  krajina *
  Sex *
  Dátum narodenia *
  Mať účet? *
  Žiadali ste predtým? *
  Požadované množstvo úveru *
  Dĺžka úveru *
  Účel úveru *
  Aplikovali ste v akejkoľvek úverovej spoločnosti pred *
  Pošlite mi naskenovanú kópiu svojho ID: *
  Pôžička E-mail: Info.newspring.kredit @ gmail.com
  S pozdravom,
  Pán Mark Moel.
  Info.newspring.kredit @ gmail.com

 2. Som pán Orlando Cano, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu vianočnú pôžičku s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: canoorlando11@gmail.com, kde získate viac informácií o tejto ponuke pôžičiek. S úctou, pán Orlando Cano

 3. Som pán Jurg Marti, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu vianočnú pôžičku s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: jurgmarti0@gmail.com, kde získate viac informácií o tejto ponuke pôžičiek. S úctou, pán Jurg Marti

 4. PONUKA FINANCOVANIE A INVESTOVANIE

  PONÚKAM PARTNERSTVO, INVESTÍCIE / FINANCOVANIE PRE VAŠE PROJEKTY A POTREBY.
  ĽUDIA, podnikateľ alebo SPOLOČNOSŤ, podporovateľ, POTREBUJETE ÚVER ALEBO FINANCOVANIE PRE: ÚVERY MEDZI JEDNOTLIVCI – FINANCOVANIE – KAPITÁLOVÉ BUDOVANÍ – OTVORENIE FONDOV: SPOLOČNOSŤ, SPOLOČNOSŤ ALEBO MÁ PROJEKT …
  Máme finančné partnermi pre všetky vaše projekty.
  Neváhajte a kontaktujte: nabidkapujcek@email.cz

 5. Ponuka peňažných pôžičiek

  Dobrý deň, pane a pani.
  Hľadáte pôžičku na peniaze alebo investíciu.
  Ponúkam pôžičky od 5 000 do 50 000 000 EUR s úrokovou sadzbou 2%.
  V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom e-mailovej adresy: nabidkapujcek@email.cz

 6. Finančná ponuka

  Potrebujete financovanie alebo investíciu.
  Okrem toho ponúkate osobné alebo investičné pôžičky v rozmedzí od 10 000 do 80 000 000 Kč s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Bez ohľadu na sumu. Zahrňte do svojich požiadaviek.
  Ak skutočne potrebujete pôžičku, skúste ma kontaktovať na mojej e-mailovej adrese: nabidkapujcek@email.cz

 7. Potrebujete financovanie
  Pre váš domov,
  Pre vaše podnikanie,
  Ak si chcete kúpiť auto,
  Ak si chcete kúpiť motocykel,
  Ak chcete začať podnikať,
  Pre vaše osobné potreby už žiadne pochybnosti. Je úmerná počtu zamestnancov od 5 000 do 60 000 000,00 Kč plus zníženie o 3%. Bez ohľadu na sumu. Vo svojich žiadostiach o pôžičku uveďte presnú sumu, ktorú chcete požiadať, a dátum splatnosti. Pošlite nám vaše osobné pôžičky e-mailom: nabidkapujcek@email.cz

 8. Ahoj dámy a páni

  Ponuka pôžiciek od 2 000 do 15 000 000 EUR pre všetkých ludí, ktorí sú schopní splácat úrok s úrokovou sadzbou 2% z danej sumy.

  -Financný úver

  – hypotéka

  – investicný úver

  – Automatická pôžicka

  – Konsolidacný dlh

  – Odkup kreditu

  – Osobná pôžicka

  Ak skutocne potrebujete pôžicku, skúste ma kontaktovat.
  Som vám k dispozícii pre všetky financné problémy.
  Pre viac informácií nás kontaktujte na našej e-mailovej adrese: gabiheldner12@gmail.com
  Whatsapp: +48 513 131 399

 9. Finanční nabídka s pojištěním
  Nabízím půjčky všeho druhu online od 50 000 Kč do 10 milionů Kč společnostem, podnikatelům a všem občanům, kteří mohou splácet včas bez protokolu, s úrokovou sazbou 2% po celé období. doba splácení.
  Naše půjčka je nejrychlejší a poskytovaná online a rychle zpracovaná se zabezpečením.
  Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: Rollerovadominika@seznam.cz

 10. Potřebujete skutečnou půjčku k vyrovnání vašich účtů a spuštění?
  podnikání? kontaktujte nás nyní s vašimi údaji, abyste získali dobrý
  Půjčka s nízkou sazbou 3 % ročně nám napište:
  Potřebujete osobní finance?
  Podnikové hotovostní financování?
  Nezajištěné finance
  Rychlé a jednoduché finance?
  Rychlý proces aplikace?
  Finance. Poskytované služby zahrnují,
  * Finance na konsolidaci dluhu
  *Služby podnikových financí
  *Služby osobních financí Nápověda
  Pokud máte zájem, napište nám s naší úrokovou sazbou broadlandsfincorp@gmail.com Whats-app nám na +918011937927

 11. Som pán Benjamin Williams, som úverovým úradníkom, investorom a tiež povereným zástupcom nadnárodných úverových spoločností v európskych krajinách.
  Hľadáte okamžitú alebo rýchlu pôžičku na začatie podnikania, rozvoj podnikania alebo možno potrebujete pôžičku z akýchkoľvek iných dôvodov, Ponúkame pôžičky s nízkou sadzbou 2% a dá sa ľahko spracovať potrebný doklad do 24 hodín.
  Ak máte záujem o urgentnú pôžičku, môžete nás jednoducho kontaktovať prostredníctvom tejto e-mailovej adresy: ben.k37@aol.com

 12. Ponuka pôžičiek
  Dobrý deň, som osoba, ktorá ponúka medzinárodné pôžičky. Ak máte kapitál, ktorý sa používa na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých pôžičiek medzi jednotlivcami, od 2 000 € do 19 500 000 € pre každého vážneho človeka v skutočnej núdzi, úroková sadzba je 3 % ročne. Poskytujem pôžičku. Som k dispozícii na stretnutie so zákazníkmi do 3 dní od prijatia formulára žiadosti. Nikto nezostáva. Kontaktujte moju emailovú adresu: romansobotka221@gmail.com

 13. Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin.

  Dobrý den, hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebuješ půjčku? Potřebujete urgentní finanční pomoc? Potřebujete urgentní půjčku na splacení dluhu nebo potřebujete kapitálovou půjčku ke zlepšení svého podnikání? Nabízím všechny typy půjček fyzickým a právnickým osobám s úrokovou sazbou 2% za jasných a srozumitelných podmínek. Poskytnu jakoukoli částku kdekoli, pokud máte zájem o půjčku, kontaktujte mě pro více informací (email: Rollerovadominika@seznam.cz

 14. Nabídka hotovostní půjčky: Mám kapitál 30 000 000 Kč, který bude použit k poskytnutí konkrétních krátkodobých a dlouhodobých půjček ve výši 50 000 až 30 000 000 Kč všem vážným, čestným a dobrým lidem, kteří chtějí tuto půjčku. 3% úrok ročně v závislosti na půjčené částce, protože jako fyzická osoba nechci porušovat zákon lichvy. V závislosti na půjčené částce můžete splácet maximálně 2 až 30 let. Měsíční platby jsou vaší odpovědností. Email: albert1960@email.cz

 15. Banka vám nepůjčí. Soukromý investor ano od 35 000 Kč do 2 500 000 Kč. Staráte se o půjčky, konsolidace, exekuce, bydlení, podnikání. Jednoduché podmínky pro získání půjčky pro osoby starší 18 let. Podpisem smlouvy firma vždy garantuje okamžité čerpání. Individuální přístup umožňuje rychlé a snadné řešení finanční situace. Platí pro všechny Čechy Email: albert1960@email.cz

 16. Nabízíme flexibilní úvěry a financování různých projektů Tento úvěr umožňuje klientovi využít návratnost pouze 3% až 4% úroku po dobu 30 a více let. Můžeme vám schválit půjčku přímo na váš bankovní účet až do výše 20 000 000 Kč i více, podle toho, kolik za své podnikání chcete. Aktuálně financujeme: * Obchodní expanzi * Projekt komerčních nemovitostí * Osobní úvěr a úvěr pro malé a střední podniky otevřené dobrému obchodnímu vztahu s vámi, kontaktujte nás E-mail albert1960@email.cz

 17. Využívám jedinečného bezrizikového úvěru s nízkými úrokovými sazbami a výhodnými podmínkami dostupnosti, nabízím půjčky od 40 000 do 3 000 000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez přístupu do spisů. Splatnost úvěru lze nastavit na 240 měsíců. Kompletní informace o podmínkách garantované smlouvy. Vyplacení celé půjčky do 48 hodin. Pokud chcete vědět, kolik a za jakých podmínek Vám mohu nabídnout, zeptejte se na bezplatný a nezávazný email albert1960@email.cz

 18. Soukromý investor Vám nabízí výhodnou finanční půjčku od 30 000 Kč do 10 500 000 Kč. Stabilní nízká úroková sazba po dobu trvání úvěru. Mohu pomoci i žadatelům bez doložitelného příjmu nebo se záznamem v evidenci dlužníků. Ke každé žádosti přistupuji individuálně, díky tomu může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Více informací Vám poskytnu na emailu albert1960@email.cz

 19. speciální nabídky 20 000 Kč až 2 500 000 Kč.
  Přímý věřitel vám poskytne okamžitou půjčku. Jste v situaci, kdy si nutně potřebujete půjčit peníze? Zavolejte hned a získejte rychlou půjčku pro každého, kdo u mí splácet. Zaměstnanci, důchodci, podnikatelé, brigádníci, rodiče na mateřské dovolené, studenti, Pôle emploi. Ať už jde o půjčku, směnku, konsolidaci, exekuci , oddlužení, podnikání, bydlení nebo prostě nemáte peníze. Záznam registru nevyřešíme . Máme jedinečnou a bezkonkurenční nabídku, kterou oceníte. Nabízíme rychlý přístup a silné jednání: Rollerdominika@gmail.com

 20. speciální nabídky 20 000 Kč až 2 500 000 Kč.
  Přímý věřitel vám poskytne okamžitou půjčku. Jste v situaci, kdy si nutně potřebujete půjčit peníze? Zavolejte hned a získejte rychlou půjčku pro každého, kdo u mí splácet. Zaměstnanci, důchodci, podnikatelé, brigádníci, rodiče na mateřské dovolené, studenti, Pôle emploi. Ať už jde o půjčku, směnku, konsolidaci, exekuci , oddlužení, podnikání, bydlení nebo prostě nemáte peníze. Záznam registru nevyřešíme . Máme jedinečnou a bezkonkurenční nabídku, kterou oceníte. Nabízíme rychlý přístup a silné jednání: leni.bolkova01@gmail.com

 21. Přímý věřitel vám poskytne okamžitou půjčku. Jste v situaci, kdy si nutně potřebujete půjčit peníze? Zavolejte hned a získejte rychlou půjčku pro každého, kdo u mí splácet. Zaměstnanci, důchodci, podnikatelé, brigádníci, rodiče na mateřské dovolené, studenti, Pôle emploi. Ať už jde o půjčku, směnku, konsolidaci, exekuci , oddlužení, podnikání, bydlení nebo prostě nemáte peníze. Záznam registru nevyřešíme . Máme jedinečnou a bezkonkurenční nabídku, kterou oceníte. Nabízíme rychlý přístup a silné jednání: leni.bolkova01@gmail.com

 22. Výhodná nabídka půjčky
  Dobrý den milé dámy a pánové. Hledáte úvěr na oživení svých aktivit, na založení nového projektu, na jakýkoli nákup, pak bohužel banka není jediné a nejrychlejší řešení. Nabízím Vám krátkodobé i dlouhodobé půjčky s úrokovou sazbou 3% za přijatelných podmínek. Nabízím mezinárodní půjčky od 30 000 do 10 000 000 Kč, splatné dle výběru vhodného pro každého. Kontaktujte mě pro více informací nebo pro půjčku.
  e-mailem: joannes1senterders@post.cz

 23. Dobrý den milé dámy a pánové. Hledáte úvěr na oživení svých aktivit, na založení nového projektu, na jakýkoli nákup, pak bohužel banka není jediné a nejrychlejší řešení. Nabízím Vám krátkodobé i dlouhodobé půjčky s úrokovou sazbou 3% za přijatelných podmínek. Nabízím mezinárodní půjčky od 30 000 do 10 000 000 Kč, splatné dle výběru vhodného pro každého. Kontaktujte mě pro více informací nebo pro půjčku.
  e-mailem: joannes1senterders@post.cz

 24. seriózní nabídka půjčky
  Fyzickým osobám z ČR, SR a celého světa Nabízím půjčky od 2 000 do 20 000 000 Kč všem osobám, které jsou schopny splácet při úrokové sazbě 3 % až 2 % ročně. V závislosti na požadované částce. Dělám to v oboru – Finanční půjčka – Půjčka na bydlení – Investiční půjčka – Půjčka na auto – Konsolidační dluh – Osobní půjčka – Osobní půjčka – Jste v souboru Kontaktujte mě, pokud si potřebujete půjčit
  Email:

 25. Dobrý den, pracuji ve finanční instituci a poskytují nám půjčky pro lidi v nouzi. Už nemusíte pochybovat o tom, že potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklů, pro vlastní podnikání, pro své osobní potřeby. Nabízíme Vám osobní půjčku od 40 000 do 5 000 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 2 % bez ohledu na výši. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailové adrese:ivanahalgasova1958@seznam.cz

 26. Soukromý investor nabízí okamžité vyrovnání finanční situace bez přístupu do registru. Máme pro vás jedinečnou a bezkonkurenční nabídku. Pomůžeme vám s čímkoli. Ať už jde o půjčku, konsolidaci, exekuci, insolvenci, podnikání, bydlení nebo jste prostě nevyžili. V rámci stejné banky se převody provádějí okamžitě. V pracovní době, mimo pracovní dobu, o víkendech a svátcích. Okamžitě volejte, pokud jste OSVČ, důchodce, matka, pracovnice na mateřské, brigádník, zaměstnanec nebo OSVČ. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu od 7:00 do 18:00. Každý má šanci na lepší životní styl i v této kritické době.
  e-mailem: joannes1senterders@post.cz

 27. Rychlá a rychlá půjčka a investice
  Půjčky pro každého. Dobrý den, Půjčka nabízí za přijatelnou úrokovou sazbu 2 %. Mnoho bank vás odmítlo. Potřebujete financovat konsolidaci dluhu? Potřebujete financování, které pomůže vašemu podnikání vrátit se zpět? Zájemcům poskytuji půjčky za velmi rozumnou úrokovou sazbu 2%. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu: wogeovahana@gmail.com nobe whatapp +420 723 117 416

 28. Soukromý investor, který půjčí opravdu každému

  Tváří v tvář vašim finančním problémům vždy existují řešení. Nabízím půjčku 50 000 Kč až 99 000 000 Kč komukoli, kdo je schopen ji splatit s úrokovou sazbou 2% na jakoukoli požadovanou částku. Dělám to v oboru
  – Finanční půjčka
  – Půjčka na nemovitost
  – Investiční půjčka
  – Půjčka na auto
  – Konsolidační dluh
  – Splacení úvěru
  – Osobní půjčka
  Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: Michaela.rojickova55@gmail.com
  WhatsApp: +420604651865

 29. Spolehlivé a solidní finanční úvěry pro celou Českou republiku . Nabízím vám úvěry od 40.000 Kč až do 10.000.000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Osobní schůzku k podepsání úvěrové smlouvy lze domluvit také ve vašem městě. Vyřízení celého úvěru včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: Michaela.rojickova55@gmail.com
  WhatsApp: +420604651865

 30. SVĚDECTVÍ MÉ ÚSPĚŠNÉ PŮJČKY

  Jmenuji se Fineko Jay z Prahy Česká republika, na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal požadovaný dokument, najednou mi byla schválena půjčka 350 000 Kč, takže Nikdy jsem nevěřil, že všechno funguje. Byla mi připsána půjčka ve výši 350 000 Kč, poraďte prosím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého věřitele s žádostí o půjčku prostřednictvím e-mailu: galapavol547@gmail.com:

 31. SVĚDECTVÍ MÉ ÚSPĚŠNÉ PŮJČKY

  Jmenuji se Fineko Jay z Prahy Česká republika, na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal požadovaný dokument, najednou mi byla schválena půjčka 350 000 Kč, takže Nikdy jsem nevěřil, že všechno funguje. Byla mi připsána půjčka ve výši 350 000 Kč, poraďte prosím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého věřitele s žádostí o půjčku prostřednictvím e-mailu: galapavol547@gmail.com:

 32. ponuka pôžicka velmi vážne a bez akéhokolvek poplatku vopred.

  Dobrý den, pán / pani Dovolte mi, aby som Vás kontaktovat do dnešného dna.
  Prajem vám oznámit, že som fyzická osoba, ktorá ponúka financné
  pôžicky na pomoc ludom v núdzi. Nie sme bez ignorovat, že kríza
  skúsený nášho kontinentu oslabila naše banky a financné inštitúcie
  Nos. Rád by som sa podelil o svoje poskytovaní úverov alebo
  požiciavanie penazí medzi Najmä táto pôžicka je urcená pre každého, ci
  už nezamestnaný alebo zakazuje bankového súboru. Tiež sa obraciam k
  ludom, ktorí sú v núdzi a hladajú financné prostriedky vidiet svoje
  projekty alebo splatit svoje dlhy. Môžem vám ponúknut pôžicku vo výške
  miliónov € 1000 až € 500.000.000 až niekto schopný splatit aj s úrokmi vo
  výške 2% pre záujemcov email mi, niekto nie je vážne, upustit. Len
  cestný a spolahlivý. Kontaktujte ma

 33. Dám vám k dispozici půjčku od 50 000 Kč do 10 000 000 Kč

  za velmi jednoduchých podmínek každému, kdo může splácet. Provádím také investice a půjčky mezi jednotlivci všeho druhu. Nabízím krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky ve spolupráci se svým právníkem a dostupnou dobu splácení. Neznáme vaše použití a naše převody jsou poskytovány bankou pro bezpečnost transakce. Pro všechny vaše požadavky udělejte návrhy týkající se sazeb a splátkových kalendářů a já vám budu k dispozici. Nakonec pro lepší porozumění mě prosím kontaktujte e-mailem : Rollerdominika@gmail.com
  Whatsapp: +420702455380

 34. Žádané finanční úvěry
  Už máte dost příliš vysokých splátek a raději budete splácet jen jeden úvěr. Pak si ještě dnes zažádejte o tuto nabídku nebankovního úvěru od soukromého investora od 50.000 Kč do 750.000 Kč bez kontroly registrů. Solidní a profesionální jednání zaručeno. Rychlé vyřízení celého úvěru už do 48 hodin. žádostí na emailu: Michaela.rojickova55@gmail.com
  Whatsapp: +420604651865

 35. Nabízím nezávazné posouzení Vaší finanční solventnosti a následné vypracování nabídky. Samotné vyřízení Vaší poptávky může díky online zpracování a úhradě požadované částky trvat pouze hodinu, nejpozději do 24 hodin od podpisu smlouvy. Daruji peníze od soukromé osoby a mohu je dát i nezaměstnaným občanům ČR. Zeptejte se a vyžádejte si e-mailovou adresu
  E-mail: Peterbres23@gmail.com
  whatsapp:+420733289686

 36. Nabídka půjček mezi vážnými a rychlými jednotlivci za 48 hodin

  Chcete získat úvěr jednotlivcům, jednoduchý, rychlý, seriózní a přizpůsobený vašim potřebám? Simulujte svůj kredit zdarma a bez závazku prostřednictvím našeho formuláře a podejte svůj požadavek online.
  Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: nabidkapujcek@email.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.