Kde získať pôžičku bez registra on-line?

Záznam v registri neplatičov je nepríjemná vec. Nejedná sa síce o „koniec sveta“, no evidencia môže predstavovať problém pri žiadaní o pôžičku. Možno máte záznam a hľadáte poskytovateľa, ktorý ho nebude brať do úvahy. Možno záznam máte, ale netušíte o ňom. Aj dlh pár centov môže byť dôvodom zamietnutia pôžičky.

Ak záznam nemáte, ste na dobrej ceste pre získanie peňazí. Pre všetkých ostatných je tu dnešný článok, v ktorom vysvetlíme princíp registrov a uvedieme aj poskytovateľov, ktorí požičiavajú aj bez nahliadania do registra.

Vyberte si pôžičku,
kde sa nenahliadá do registra.

Čo o Vás prezrádza register?

Skutočnosť, že je niekto evidovaný v registri neplatičov, poukazuje na nevysporiadané záväzky voči jeho veriteľovi, a teda tomu, kto peniaze požičal.

V registri sa nemusí objaviť výhradne fyzická osoba – bežný občan, ktorý sa dostal do problémov so splácaním. Registre evidujú aj firmy a právnické osoby. Pred záznamom neujde nikto.

Aké registre poznáme?

Registrov existuje viacero, čo, bohužiaľ, môže mierne komplikovať situáciu. Osoba so záznamom totiž môže nazrieť do niektorého z nich, ktorý ho akurát neeviduje, čím získa nesprávny pocit, že záznam nemá. Pritom sa však môže vyskytovať v inom registri.

Ďalšou nevýhodou je, že nové registre vznikajú pomerne často a mnohé z nich sú súkromné, čím vzniká neprehľadá situácia.

súčasnosti na Slovensku fungujú tieto hlavné registre:

 • Centrálny register CERD – spája evidencie bánk a nebankoviek. Ide o najpraktickejší register, pretože združuje najviac poskytovateľov. Jeho obsiahla databáza uľahčuje vyhľadávanie informácií pre poskytovateľov, ale aj pre osoby, ktoré si chcú overiť svoj záznam.
 • Univerzálny register CRIF – taktiež eviduje neplatičov bánk a nebankoviek.
 • Spoločný register bankových informácií SRBI – z názvu vyplýva, že eviduje dlžníkov bánk. Zaujímavé však je, že sa do neho dostanú aj ľudia, ktorí žiaden dlh nemajú, ale môžu ho vytvoriť. Ak máte v banke kreditnú kartu, zriadené povolené prečerpanie alebo iba žiadate o úver, ktorý Vám ešte nebol odsúhlasený, v registri ste tiež. Dlh je, samozrejme, nulový a je jasne uvedené, že nie ste „pravý“ neplatič.
 • Nebankový register klientských informácií NRKI – združuje nebankovky, leasingové spoločnosti a poskytovateľov splátkových predajov.
 • Záujmové združenie právnických osôb SOLUS – v tomto registri sú zaznačené iba fyzické osoby a nie firmy
 • Register bankových úverov a záruk RBUZ – v tomto registri sa nájdu neplatiaci podnikatelia a právnické osoby. Fyzické osoby v ňom evidované nie sú.

Aby registrov nebolo málo….

Existujú aj ďalšie menšie, súkromné registre. Takúto evidenciu si môžu dokonca zriadiť aj priamo poskytovatelia pôžičiek.

Tí však pri overovaní klientovej minulosti okrem úverových registrov sledujú aj prípadný záznam v sociálnej a zdravotnej poisťovni. Dôvod je logický – pokiaľ má niekto problém riadne platiť svoje zdravotné alebo sociálne poistenie, ťažko by splácal pôžičku. Poskytovatelia takéto riziko nepodstupujú, kvôli čomu sa obracajú aj na tieto inštitúcie.

Čo spôsobí záznam v registri?

Ak záznam máte, nasledujú dva možné scenáre:

 • Horší prípad: Pôžička Vám bude zamietnutá – Poskytovateľ vo Vás nemá dôveru. Nechce riskovať, že by ste mu požičané peniaze nevrátili, preto radšej „cúvne“ a peniaze Vám za žiadnych okolností neposkytne. Nie je vylúčené, že sa časom nechá „obmäkčiť“ a to v prípade, že uvidí, ako ste svoje dlžoby vysporiadali. Ak sa Vám podarí dlh splatiť, skúste sa obrátiť aj na poskytovateľov, ktorí Vás už raz odmietli. Situácia sa môže zmeniť.
 • Lepší prípad: Pôžička Vám bude poskytnutá, avšak menej výhodne – Poskytovateľ má vo Vás oslabenú dôveru, ale nerád by prišiel o „biznis“. Preto sa rozhodne požičať Vám, ale na pôžičku uvalí vyšší úrok. Takým spôsobom chce od Vás na splátkach získať čo najviac peňazí, aby mal rezervu, keby náhodou opäť došlo k zastaveniu splácania.

Situácia ešte môže dopadnúť tak, že Vám bude ponúknutá pôžička s bežnými podmienkami (úrok, odplata), ale bude sa od Vás vyžadovať nejaké ručenie, najčastejšie ručenie nehnuteľnosťou. Táto možnosť je pomerne nebezpečná, pretože ak máte sústavné problémy so splácaním a dostanete sa do nich opäť, môžete skončiť „na ulici“.

Praktické info

Potešiteľné je, že poskytovatelia pristupujú ku klientom individuálne. Článok pôsobí skôr pesimisticky a možno ste nadobudli dojem, že so záznamom ste na poli pôžičiek stratení.

Banky a nebankovky však chápu prísnosť evidencie a rovnako vedia, že sa v nej objavia aj klienti s veľmi malým dlhom alebo iba s niekoľkodňovým omeškaním splátky. Netreba sa preto nikdy vzdávať a skúsiť sa pýtať aj tam, kde už to vyzerá byť stratené.

 • Jediný nevrátený cent je dôvodom pre vytvorenie záznamu v registri
 • Registre sú aktualizované zvyčajne 1 x za mesiac. Ak svoj dlh uhradíte, môže trvať až mesiac, než Váš záznam z registra odstránia
 • Záznam sa v registri objaví do troch dní od udalosti (omeškanie, nesplatenie)
 • Pre výpis z registra je nutné kontaktovať Národnú banku Slovenska
 • Poskytovateľ musí pre nahliadnutie získať Váš súhlas
 • Banka musí zdôvodniť, že pôžičku zamietla na základe zápisu v registri. Nebankovky túto informáciu uviesť nemusia
 • Výška dlhu a meno neplatiča sú voľne prístupné na internete. Ďalšie informácie podliehajú ochrane osobných údajov

Riziko beriem na vedomie. Kto mi teda požičia?

Na našej stránke porovnavajte.sk nájdete rôznych poskytovateľov pôžičiek. Pokojne si prezrite ich ponuky.

Tie nižšie uvedené poskytujú aj bez nahliadania do registrov. Nezabúdajte však na zvýšené riziko nesplatenia, ktoré má za následok prísnejšie podmienky a najmä vyšší úrok.

Toppôžička.sk – nejedná sa o jednu konkrétnu spoločnosť, ale o akýsi „pôžičkový filter“. Stránka združuje viacerých poskytovateľov, z ktorých niektorí poskytujú peniaze aj bez nahliadania do registrov. Postup je veľmi jednoduchý, pretože Vy iba odošlete žiadosť, uvediete, že máte evidenciu a skontaktuje Vás iba ten poskytovateľ, ktorý bude záznam tolerovať. Požičať si môžete od 100 až do 5 000 €.

Top pôžička

Úver4you.sk – táto spoločnosť registre vyslovene ignoruje. Žiada však ručenie, a nakoľko sa zaoberá požičiavaním vyšších súm, ručí sa za nich nehnuteľnosťou. Peniaze poskytuje v rozsahu 1 500 až 20 000 €.

Úver4you

 

Ferratum.sk – nebankovka, ktorá ponúka zrýchlené pôžičky menších súm. Hodia sa ako „finančná injekcia“ pred výplatou alebo na pokrytie nečakaného výdavku. Suma je skromná, ale o to lacnejšie ju splatíte. Peniaze od 25 do 350 € s dobou splatnosti 7 až 30 dní.

Ferratum

Trila.sk – ďalší poskytovateľ krátkodobých pôžičiek. Podobne ako Ferratum požičiava na 15 až 25 dní, pričom si môžete požičať od 50 do 500 €.

Trila

Túto pôžičku Vám schvália,
aj keď máte záznam v registri neplatičov.

Záver

Či už záznam máte alebo nie, prajeme Vám, aby Vám poskytovateľ pôžičky bez registra ponúkol tie najvýhodnejšie podmienky.

Zároveň sa ale veľmi dobre zamyslite, či ste sa ocitli až v takej neriešiteľnej situácii, že si musíte skutočne požičiavať. Hlavným pravidlom totiž je požičiavať si iba v skutočne nevyhnutnom prípade.

Veríme, že sa rozhodnete správne.

The following two tabs change content below.

Matej Chodelka

Vyštudoval som obor financie na Univerzite Rennes vo Francúzsku. Momentálne pracujem pre nemeckú nebankovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním rýchlych pôžičiek. Zároveň som jeden zo spoluzakladateľov portálu www.porovnavajte.sk, kde sa snažím pomáhať ľuďom vybrať si správnu pôžičku.

Kde získať pôžičku bez registra on-line?
4.5 (90%) 2

82 komentárov pri “Kde získať pôžičku bez registra on-line?

 1. Ja som pomohla synovi splatit dlhy a poziciala som si u viacerych.Sluboval ze ich bude splacat a teraz to nerobi.Dostala som sa do financnej tiesni a chcela si poziciat na spojenie vsetkych dlhou.A co sa stalo?nikde mi nechcu poziciat.

 2. Dobry deň chcela by som vas spitat keď mam od Home credit a profi credit omeškanu splatku kvôli nedostatok financii dalo by sa ajtak odvas požiadat aspoň jednu znich viplatit a chcela by som do 7000mam prijem 600a 2 deti som slobodna mamička a neviem ako dalej chcem menšiu splatku ako terajšia

  • Potrebný rodič? Frustrovaný študent? chce rásť? záloha na auto alebo domy? Potrebujete peniaze na účty? výplata príde neskoro? Získate obrázok?
     Spoločnosť Corevest Finance v súčasnosti ponúka pôžičku širokej verejnosti za nízku úrokovú sadzbu. Žiadne zabezpečenie, žiadne skryté poplatky.
   Kontaktujte nás teraz pre viac informácií.
   S pozdravom,
   Beth O’Brien.
   Výkonný riaditeľ.
   E-mail: Corevest_finance@fastservice.com.
   Motto: Ponúkame najrýchlejšie a najspoľahlivejšie finančné služby.

 3. Dobrý deň chcela by som sa opýtať, keď má niekto nevyplatene pôžičky je v registri dlžníkov neplatičov (jedná sa o viacero požiciek vo viacero bankách) v akej výške by sa u vás dal vybaviť uver na vyplatení týchto požiciek?

 4. Dobry den .Potreboval by som požičku vyške 2000 eur .Dostal som sa do dlhov .Anik mi nechce požičat som zapisany v registri.Potrebujem surne ich vyplatit

 5. Dobrý deň.Mám exekúciu čo už platím 6 rokov po 30 eur,som zapísaná aj v registri,potrebujem 500 eur,bolo by to možnè,ďakujem za odpoveď,som zamestnanà

 6. Dobrý deň prosím vás súrne potrebujem pôžičku na vyplnenie dlhov som v registri.. potrebujem tak 10000 eur vie mi niekto poradiť alebo pomôcť.podvodnici nech sa neozyvaju..už nenaletim žiadne poplatky vopred neplatim.dakujem

 7. Dobrý deň, potrebovala by som súrne pôžičku 1000€. Som zamestnaný, všetko riadne splácam, nemám exekúciu, ale som ešte v registri a nechcú mi požičať. Žiadne poplatky neplatím, reagujem len na seriózne ponuky. Ďakujem.

 8. Sme ochotní pomôct všetkým tým, vo financnej núdzi.
  Dávame niekolko typov pôžiciek a to:
  * Hypotéky,
  * úvery rezidentom v Rakúsku a Nemecku
  * Pripravený na prevzatie,
  * Úver a pôžicka,
  * A iné
  E-mail: barbara.balland002@gmail.com

 9. Dobrý deň.Potrebujem 1000 eur,mám exekúciu čo platím mesačne po 60 eur už 5 rokov,som zamestnaná,žiadné poplatky neplatím vopred,ďakujem

 10. Quiero que sepa que tan pronto como se pague esta tarifa, su préstamo será
  en su cuenta bancaria dentro de 30 a 45 minutos sin ningún tipo de estrés o
  retraso bien

  Por favor, una vez que obtenga este préstamo, ayúdenos a invitar a amigos y familiares a
  Préstamo y prometo recompensarte por eso está bien

  ¿Espero tu respuesta?

  Atentamente

 11. Potrebujete úver:
  Osobné pôžicky – úver pre vlastnú spotrebu – Financovanie – realitné úvery – investicné úvery – Auto úver – druhé hypotéky.
  Je zakázané bankovníctva alebo výpožicky alebo potrebujú peniaze na platenie úctov a dalšie výdavky.
  E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

 12. Sme ochotní pomôct každému, kto to potrebuje.
  Ponúkame niekolko druhov pôžiciek: Úvery a hypotéky, investicné úvery, druhá hypotéka, vymáhanie pohladávok, osobné pôžicky, úvery, financovanie, Auto úver, iné.
  E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

 13. Ponúkame súkromné, komerčné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi ročnými úrokovými sadzbami až 2% v jednom roku až 50 rokoch splácania kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery vo výške od 5 000 do 100 miliónov USD. Naše pôžičky sú dobre poistené pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Strácate spánok v noci, keď sa obávate, ako získať oprávneného veriteľa? Kousáš si nechty rýchlo? Namiesto toho, aby ste zasiahli, kontaktujte Mark Home Loan (úverové služby), špecialistov, ktorí pomáhajú zastaviť zlú úverovú históriu, nájsť riešenie, ktoré víťazstvo je naším poslaním. E-mail: Info.newspring.kredit @ gmail.com
  Žiadatelia musia vyplniť formulár žiadosti po úvere:
  FORMULÁR ŽIADOSTI O ÚVERY
  Vaše meno a priezvisko *
  Tvoj email *
  Vaše telefónne číslo *
  Vaša adresa *
  Tvoje mesto *
  Štát / provincia *
  krajina *
  Sex *
  Dátum narodenia *
  Mať účet? *
  Žiadali ste predtým? *
  Požadované množstvo úveru *
  Dĺžka úveru *
  Účel úveru *
  Aplikovali ste v akejkoľvek úverovej spoločnosti pred *
  Pošlite mi naskenovanú kópiu svojho ID: *
  Pôžička E-mail: Info.newspring.kredit @ gmail.com
  S pozdravom,
  Pán Mark Moel.
  Info.newspring.kredit @ gmail.com

 14. Potrebujete úver alebo úver, aby ste sa zbavili dlhov alebo začali podnikať? Pretože odmietnutý bankami alebo vo vážnej finančnej situácie.
  Ponúkame vám pôžičky (hypotéku, obchodné, osobné) a iné typy pripravené.
  K dispozícii sú aj dovolenkové kredity v prípade potreby.
  Spracovanie žiadosti za menej ako 24 hodín.
  Ďalšie informácie:
  E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

 15. Chcete kúpiť nehnuteľnosť? Vyplatiť nevýhodné úvery? Potrebujete finančné prostriedky a banka Vám nevie pomôcť? Obráťte sa na nás! Seriózne jednanie (vždy jednáme osobne), preskúmanie a posúdenie Vašej žiadosti do 24 hodín, flexibilita (dĺžka úveru, výška splátok, poradenstvo, individuálny prístup ku klientovi), právne služby zabezpečené.
  E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

 16. Chcete kúpit nehnutelnost? Vyplatit nevýhodné úvery? Potrebujete financné prostriedky a banka Vám nevie pomôct? Obrátte sa na nás! preskúmanie a posúdenie Vašej žiadosti do 24 hodín, flexibilita (dlžka úveru, výška splátok, poradenstvo, individuálny prístup ku klientovi), právne služby zabezpecené.
  E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

 17. Mé jméno je Rosalie PELOTI. Reditel PELOTI-úveru
  Pomáháme lidem, které potrebují peníze. Takže jste
  to odmítnul banky, tady je jednoduchý a snadný zpusob.
  Nabízím své služby za velmi rozumnou cenu
  (stavební a nákup nemovitostí, nákup materiálu
  UK, mezinárodní pomoc, hypotecní a další). Jen
  možné, kontaktujte me, pokud jste v potrebují.
  E-mail: rosaliepeloti12@gmail.com

 18. Sme ochotní pomôct všetkým tým, vo financnej núdzi.
  Dávame niekolko typov pôžiciek a to:
  * Pôžicka pre dôchodcov, úver pre zamestnancov a dodávateľov a obchodníkov.
  * Hypotéky, Úver a pôžicka,
  * úvery rezidentom v Rakúsku a Nemecku
  * Pripravený na prevzatie,
  * Rýchle pôžicka, a iné
  E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

 19. Nabízím vám jediný finanční úvěr od přímého investora ve výši 50 000 až 50 000 000 eur. Tato nabídka platí pro všechny a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte si svůj kredit a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na: e-mail: hillarryphill772@gmail.com

 20. Nabízím vám jediný finanční úvěr od přímého investora ve výši 50 000 až 50 000 000 eur. Tato nabídka platí pro všechny a pro všechny občany. Splatnost tohoto úvěru může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez zvýšení. Vezměte si svůj kredit a zaplatíte své prostředky do 24 hodin. Chcete-li půjčit, napište na: e-mail: mehmethakan117@gmail.com

 21. Poskytujem vybavenie hypotekárnych úverov v rýchlom konaní a tiež akýkolvek typ úveru a úverov.
  Potrebujete úver:
  Osobné pôžicky – úver pre vlastnú spotrebu – Financovanie – realitné úvery – investicné úvery – Auto úver – druhé hypotéky.
  Potrebujú peniaze na platenie úctov a dalšie výdavky.
  E-mail: cabinetchampion002@gmail.com

 22. Potřebujete půjčku? Dodáváme renomované úvěry jednotlivcům, společnostem a investorům. Poskytujeme úvěry na nákup automobilů, hypoteční úvěry, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelské úvěry, úvěry na vzdělávání, konsolidaci dluhů atd. Při 2% úrokových sazbách. Finance a poradenství. žádné ověření příjmů. Nepotřebujete kreditní skóre zdarma a kontaktujte e-mailovou adresu: expresskredit.cz@gmail.com

 23. Ahoj, Potřebujete legitimní a rychlou půjčku? Zaregistrujte se a získejte okamžitě svůj úvěr! Poskytujeme finanční poradenství jednotlivcům, kteří hledají půjčky. Úvěrové financování a pracovní kapitál pro zahájení nového podnikání nebo rozšíření stávajících činností. Náš úvěr je nabízen s příznivou úrokovou sazbou ve výši 2%. Zúčastněné strany by nás měly kontaktovat e-mailem pro další informace: (mehmethakan117@gmail.com)

 24. Vyžádejte si půjčku od 50 000 do 30 000 000 Kč po dobu 1 až 30 let. Nabízíme všechny druhy úvěrů jednotlivcům, společnostem a projektovým kreditům. Nabízíme osobní půjčku, auto úvěr, obchodní úvěr rozšíření pro každého, kdo má zájem a kdo je nabízení vážně. Kontaktujte nás na adrese: michalhale06@gmail.com

 25. Potrebujete financovanie pre váš domov, pre vašu firmu, pre nákup auta, nákup motocykla, pre vytvorenie vlastného podniku pre vaše osobné potreby? osobné úvery od 5 000 do 5 500 000 €. Kontakt: Email: jm2552338@gmail.com

 26. Potrebujete súrne lacnú pôžičku? Mali ste nepredvídateľné výdavky a nestačia vám už peniaze? My vám radi pomôžeme. U nás nájdete rôznu škálu rýchlom úverov a tiež akýkoľvek typ úveru a , hypotéka pôžičiek v rozmedzí od 1000 do 300000 €.
  E-mail: lubicapotocka4@gmail.com whatsapp +1939220703

 27. Potrebujete súrne lacnú pôžičku? Mali ste nepredvídateľné výdavky a nestačia vám už peniaze? My vám radi pomôžeme. U nás nájdete rôznu škálu rýchlom úverov a tiež akýkoľvek typ úveru a , hypotéka pôžičiek v rozmedzí od 1000 do 300000 €.
  E-mail: lubicapotocka4@gmail.com whatsapp +19739220703

 28. Potrebujem úver na splatenie dlhov, len seriózne a bez akýchkoľvek poplatkov vopred, zahraničie nepisat, ďakujem za odpoveď

 29. Dobrý deň, potrebovala by som súrne pôžičku 1000€. Som zamestnaný, všetko riadne splácam, nemám exekúciu, ale som ešte v registri a nechcú mi požičať. Žiadne poplatky neplatím, reagujem len na seriózne ponuky. Ďakujem. lubicapotocka4@gmail.com

 30. Nabízím Vám jediný finanční úvěr od přímého investora ve výši 50 000 až 50 000 000 eur. Tato nabídka platí pro všechny a pro všechny občany. Splatnost této půjčky může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za každou cenu a bez navýšení a bezplatně. Vezměte si svůj kredit a zaplatit své peníze do 24 hodin. Chcete-li si zapůjčit, napište na: e-mail: peterhashmi19@gmail.com

 31. Potrebujete súrne lacnú pôžičku? Mali ste nepredvídateľné výdavky a nestačia vám už peniaze? My vám radi pomôžeme. U nás nájdete rôznu škálu rýchlom úverov a tiež akýkoľvek typ úveru a , hypotéka pôžičiek v rozmedzí od 1000 do 300000 €.
  E-mail: sopuchmichal2@gmail.com

 32. Potřebujete financování pro svůj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více pochybností. Osobní kredity uděluji od 5 000 € do 50 000 000 € s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. Uveďte prosím v žádosti o úvěr přesnou částku, kterou byste chtěli, a její splatnost. lubicapotocka4@gmail.com

 33. Práve som dostal svoj úverový prevod od pani Joygrace, on je tak dôveryhodný, že mu pošle email Mrsjoygrace002 @ hotmail. com

 34. Potrebujete financie pre svoj domov, pre vaše podnikanie, pre nákup auta na nákup motocykla na vytvorenie vlastného podniku, pre vaše osobné potreby viac pochybností. Ponúkame osobné pôžičky od 2000 do 800 000 € s úrokovou sadzbou 2% nominálne bez ohľadu na výšku. Uveďte vo svojej žiadosti o úver Presnú sumu, ktorú chcete a dátum. Kontaktujte nás pre vaše osobné pôžičky: fayemiller041@gmail.com

 35. Dobrý deň. Potrebovala by som pôžičku na splatenie viacerých úverov a mať tak iba jednu. Bohužiaľ som v úverovom registri a nik mi nechce požičať keďže nemám čím ručiť. Som ochotná a schopná splácať aj 300 eur mesačne ale bez poplatkov vopred. Ďakujem

 36. Dobrý deň

  Potrebujete pôžičku na každý účel? Bridge Finance ponúka pôžičku s výhodnou úrokovou sadzbou. Naše pôžičky sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte potrebnú pôžičku. Akýkoľvek úver s úrokovou sadzbou iba 2% môžeme priradiť k vášmu rozpočtu. V prípade záujmu nás prosím ihneď kontaktujte (adrianbay0008@gmail.com)

 37. Potrebujete pôžičku? Pôžička na splatenie dlhu alebo na zaplatenie účtov alebo na začatie nového podnikania? Potrebujete finančné prostriedky na financovanie svojho projektu? Ponúkame zaručené úverové služby v akejkoľvek výške a do ktorejkoľvek časti sveta pre (fyzické osoby, spoločnosti, realitné kancelárie a právnické osoby) pri našej vynikajúcej úrokovej sadzbe 2%. Pre ďalšie informácie a žiadosti o informácie pošlite odpovede na túto e-mailovú adresu: paulgarry328@gmail.com

 38. Som súkromný veriteľ a investor, potrebujete legitímnu, čestnú, serióznu a rýchlu pôžičku? Môžem vám pomôcť so 100% zárukou na pôžičku, ponúkam podnikateľský a individuálny úver, viac tiež financovame všetky druhy projektov. Pre viac informácií nás kontaktujte na: jonmcguire47@gmail.com

 39. Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.
  Na trhu už sme vyše 5 rokov.
  Poskytujeme krátkodobé aj dlhodobé úvery zo splatnostou až 25 rokov nízká úroková sadzba pre bližšie informácie nás kontaktujte ešte dnes.
  E-mail: audproj@gmail.com

 40. Potrebujete pôžičku? Potrebujete finančnú pomoc? Potrebujete pôžičku na svoje projekty? Ak áno, potom sa už nemusíte báť, je tu legitímna a skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje všetky typy pôžičiek s percentuálnym podielom 2, a je pripravená pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ihneď kontaktujte tento e-mail: paulgarry328@gmail.com

 41. Ponuka pôžičky.

  Potrebujete pôžičku? Potrebujete finančnú pomoc? Potrebujete pôžičku na svoje projekty? Ak áno, potom si už nemusíte robiť starosti, je tu legitímna a skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje všetky typy pôžičiek s percentuálnym podielom 2, a je pripravená pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ihneď kontaktujte tento e-mail: paulgarry328@gmail.com

 42. Ponuka pôžičky.

  Potrebujete pôžičku? Potrebujete finančnú pomoc? Potrebujete pôžičku na svoje projekty? Ak áno, potom si už nemusíte robiť starosti, je tu legitímna a skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje všetky typy pôžičiek s percentuálnym podielom 2, a je pripravená pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ihneď kontaktujte tento e-mail.: paulgarry328@gmail.com

 43. NEBANKOVÁ Pôžička pre každého.
  Pôžička, na kúpu – bytu, domu, rekonštrukciu, auto, dovolenku, refinancovanie na čokoľvek …,
  – Najľahšia pôžička od 1000eur do 100 000 eur
  – Bez ručiteľa na čokoľvek,
  – Seriózne jednanie – rýchle vybavenie, rozumné úroky
  E-mail: audproj@gmail.com

 44. Dobrý deň

  Potrebujete pôžičku na každý účel? Máte finančný problém? Bridge Finance je zaručené pri poskytovaní finančných služieb zákazníkom za výhodnú úrokovú sadzbu. Naše pôžičky sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte potrebnú pôžičku. K vášmu rozpočtu môžeme priradiť ľubovoľnú pôžičku s úrokovou sadzbou 2%. V prípade záujmu nás prosím ihneď kontaktujte (adrianbay0008@gmail.com)

  • Dobry den potreboval by som 90000eur na vyplatenie dlhou a kupu domceku som v registry pre kamarata lebo som mu rucil na 5000e a on ich nesplacal poplatky vopred neplatim uz som sa nachytal dakujem.

 45. Dostupná pôžička.

   

  Potrebujete pôžičku? Potrebujete finančnú pomoc? Potrebujete pôžičku na svoje projekty? Ak áno, potom si už nemusíte robiť starosti, je tu legitímna a skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje všetky typy pôžičiek s percentuálnym podielom 2, a je pripravená pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ihneď kontaktujte tento e-mail: paulgarry328@gmail.com

 46. Ahojte všetci. Videl som komentáre od ľudí, ktorí už získali svoje čisté pôžičky na srdce, a potom som sa rozhodol podať žiadosť na základe odporúčaní a len pred pár hodinami som potvrdil na svojom vlastnom bankovom účte celkovú sumu 40 000 dolárov, ktorú som požiadal. Toto je skvelá správa. Radím každému, kto potrebuje skutočnú pôžičku, aby mohol použiť svoj e-mail [ privatetrustloan@consultant.com ]. Som šťastný, že som dostal pôžičku, o ktorú som požiadal.

 47. Potrebujete pôžičku? Pôžička na splatenie dlhu alebo na zaplatenie účtov alebo na začatie podnikania? Pôžička na financovanie vášho projektu? Ponúkame zaručené úverové služby v akejkoľvek výške s úrokovou sadzbou 2%. Ak chcete získať odpovede a ďalšie informácie, pošlite odpoveď na nasledujúci e-mail: paulgarry328@gmail.com

 48. Dobrý deň, som Anna Weichhaus, legitímny a spoľahlivý veriteľ. Ste v dlhu? Máte zlý úver? Boli ste bankou zamietnutí, ak potrebujete pôžičku na začatie vlastnej podnikateľskej investície. Poskytujem pôžičku s jasnými a ľahko zrozumiteľnými podmienkami s 3% úrokom. Poskytujem obchodné pôžičky, osobné pôžičky, študentské pôžičky, pôžičky na autá a pôžičky na splatenie účtov. Ak potrebujete pôžičku, mali by ste ma ihneď kontaktovať: annaweichhaus11@gmail.com

 49. Potrebný rodič? Frustrovaný študent? chce rásť? záloha na auto alebo domy? Potrebujete peniaze na účty? výplata príde neskoro? Získate obrázok?
    Spoločnosť Corevest Finance v súčasnosti ponúka pôžičku širokej verejnosti za nízku úrokovú sadzbu. Žiadne zabezpečenie, žiadne skryté poplatky.
  Kontaktujte nás teraz pre viac informácií.
  S pozdravom,
  Beth O’Brien.
  Výkonný riaditeľ.
  E-mail: Corevest_finance@fastservice.com.
  Motto: Ponúkame najrýchlejšie a najspoľahlivejšie finančné služby.

 50. Potrebujete pôžičku? Potrebujete finančnú pomoc? Potrebujete pôžičku na svoje projekty? Ak áno, potom si už nemusíte robiť starosti, je tu legitímna a skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje všetky typy pôžičiek s percentuálnym podielom 2, a je pripravená pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ihneď kontaktujte tento e-mail: paulgarry328@gmail.com

 51. Greetings dear ladies and gentlemen i am Mr Walters, a legitimate, recognized money lender. We are a company with financial assistance. We lend funds to people who need financial assistance or need money to pay bills to invest in business. I would be happy to offer you a loan. Email us now via: walterthomas4440@gmail.com

 52. Ahoj, Potrebujete naliehavú osobnú / podnikateľskú pôžičku? Ak áno, je to opatrnosť tu. Zaobstarajte si dnes spoľahlivú pôžičku s úrokovou sadzbou 1% prostredníctvom e-mail našej spoločnosti: creditunion014@gmail.com

 53. Dobry den potreboval by som 90000eur na vyplatenie dlhou a kupu domceku som v registry pre kamarata lebo som mu rucil na 5000e a on ich nesplacal poplatky vopred neplatim uz som sa nachytal dakujem.

 54. Naliehavá pomoc pri financovaní pôžičiek

  Dal som k dispozícii každému vážnemu jednotlivcovi, ktorý je schopný čestne splácať, pôžičky peňazí v rozmedzí od 5 000 EUR do 50 000 000 EUR s mimoriadnou sadzbou 2% za rok počas trvania splácania v rozmedzí od 1 do 30 rokov ,

  Ďalšie informácie:

  Kontaktný e-mail: pedrovincenzo123@gmail.com

 55. Potrebujete pôžičku tu svoju šancu, môžete získať svoj koniec roka pôžičku od nás s nízkou úrokovou sadzbou 3% pre jednotlivca a spoločnosti pre vašu žiadosť o úver kontaktujte nás e-mailom: andrewmohsfirm@gmail.com

 56. Potrebujete skutočného veriteľa a potom kontaktujte pani Kaylu, dostal som od neho pôžičku, že je testovaný a dôveryhodný kontakt s veriteľom prostredníctvom e-mailu na adrese (financierlibertycapitals@gmail.com)

 57. Ponúkame pôžičku všetkým, ktorí to potrebujú, za veľmi nízku úrokovú sadzbu 3% bez zapojeného kolaterálu, budeme schopní vám poskytnúť akúkoľvek sumu v rozsahu od 2000 do 5000000 obchodovateľných úrokových sadzieb, s možnosťou splácania od 1 do 20 rokov, ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu (lendingfilms@gmail.com) pre viac informácií

 58. Už ste počuli o kompetentných poskytovateľoch pôžičiek? Dostal som od nich úver po tom, čo mi boli odmietnuté pôžičky od iných spoločností, ponúkajú pôžičku s úrokovou sadzbou 3%, sú rýchle a spoľahlivé. Dostali ste falošnú pôžičku od úveru alebo ste ho obetovali? Kontaktujte príslušných veriteľov pôžičiek prostredníctvom e-mailu: competentloan@gmail.com

 59. Som pán Christian Castilla, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu vianočnú pôžičku s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: christian1castilla.financar@gmail.com, kde získate viac informácií o tejto ponuke pôžičiek. S úctou, pán Christian Castilla

 60. Som pán Orlando Cano, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu vianočnú pôžičku s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: canoorlando11@gmail.com, kde získate viac informácií o tejto ponuke pôžičiek. S úctou, pán Orlando Cano

 61. Attn !!!

  Vážený pán / Vážená pani, sme súkromná úverová finančná spoločnosť, ktorá ponúka pôžičku ľuďom, ktorí potrebujú pôžičku. Konsolidácia dlhu, obchodná alebo osobná s úrokovou sadzbou 3% za rok. Zvážime váš prípad bez ohľadu na zlú úverovú históriu, Úver a financie spoločnosti CLIMAX vám pomôžu pri budovaní vašich finančných problémov. Prístupné sú všetky druhy pôžičiek, Ak máte záujem o ZÁRUČNÝ hotovostný úver so ZÁRUČNÝM SCHVÁLENÍM. Čím rýchlejšie odpoviete, tým rýchlejšie dostanete toľko potrebnej hotovosti. Kontaktujte nás a požiadajte nás o urýchlené spracovanie úveru prostredníctvom e-mailu: info.climaxfinances@gmail.com
  Whatsapp +16264894723

 62. Poskytuji nebankovní půjčky za výhodných podmínek, které lze zdarma zaplatit dříve. Každou půjčku mohu upravit tak, aby splňovala data splacení a splatnosti. Peníze zaplatím okamžitě po osobním setkání, abych zkontroloval vaši totožnost a poté podepsal platnou smlouvu o půjčce. Dotazy napište na e-mail:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.