O Nás

Hľadáte najvýhodnejšiu pôžičku? Máte problém orientovať sa v ponuke poskytovateľov? Neviete, ako sa k pôžičke dostať?

V tom prípade Vás vítame na našom portáli porovnavajte.sk, kde sa usilujeme spraviť všetko pre Vašu spokojnosť.

Predpokladáme, že našu stránku ste navštívili z dôvodu, že hľadáte výhodnú a rýchlu pôžičku. Máme dobrú správu. Ďalej hľadať nemusíte! Na tejto stránke pre Vás vyberáme a hodnotíme iba najspoľahlivejších a najserióznejších poskytovateľov rôznych typov pôžičiek.

S nami si nájde tú správnu pôžičku každý!

Zrejme ste sa už pokúsili nájsť pôžičku prostredníctvom internetu. Vieme, ako také hľadanie vyzerá. Do vyhľadávača zadáte výraz pôžička a zrazu sa Vám na obrazovke zobrazia desiatky, možno stovky rôznych známych, ale aj neznámych spoločností. O väčšine z nich ste nikdy nepočuli, a keďže ich nepoznáte, bojíte sa nich obrátiť so svojím finančným problémom.

U nás sa nestretnete s podvodnými spoločnosťami, ktoré idú zákerne po Vašich peniazoch!

Ľudia sa na nás často obracajú s prosbou o pomoc, pretože už nechcú naletieť podvodným firmám, ktoré iba zinkasujú poplatok za sprostredkovanie a ďalej nekomunikujú. Na tejto stránke máte sami možnosť na takéto spoločnosti upozorniť a napísať nám svoje skúsenosti s nimi. Pomôžte nám vytvoriť „čiernu listinu“, čím zamedzíme týmto firmám okrádať ďalších ľudí.

U nás hľadaním čas nestrácate!

Naša stránka pracuje tak, že Vy ste ten, kto nastavuje parametra pôžičky. Vďaka tomu Vám vyhľadáme iba tie z nich, ktoré budú Vami definované podmienky spĺňať. Dokážete si to predstaviť jednoduchšie?

5 dôvodov pre pôžičku cez porovnavajte.sk

   • Vyberáme a hodnotíme iba overených a serióznych poskytovateľov
   • Za sprostredkovanie pôžičky od Vás nechceme žiadne poplatky
   • Naše hodnotenia sú vždy objektívne a nezaujaté
   • Nemusíte sa u nás registrovať a zakladať si užívateľské kontá
   • Vy si nastavíte parametre pôžičky a rozhodnete sa iba podľa seba