Časté dotazy

Kladieme si za úlohu zjednodušiť klientom žiadanie o pôžičku. Chceme poukázať na spoločnosti, ktoré sami zákazníci na základe svojich skúseností označili za bezpečné.
5 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Dovolíme si tvrdiť, že pre každého. Nakoľko hodnotíme dostatočné množstvo poskytovateľov, vždy sa nájde taký, ktorý dokáže splniť Vaše požiadavky.
5 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Našim cieľom je čo najviac Vám zjednodušiť získanie peňazí. Jediné, čo urobíte, je nastavenie si parametrov pôžičky. Zadáte sumu, o ktorú máte záujem a dobu, počas ktorej budete pôžičku splácať. Náš portál automaticky vyfiltruje ponuky spoločností, ktoré budú tieto parametre spĺňať.
4 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Nie. Všetka Vaša aktivita na našom portáli je nezáväzná a každá prípadná dohoda alebo zmluva nadobúda platnosť až po Vašom odsúhlasení a podpísaní.
1 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Všetko závisí na hodnotách, ktoré si nastavíte. Pokiaľ by však Vaše požiadavky nespĺňala ani jedna ponuka, zobrazia sa Vám pôžičky s parametrami, ktoré sú tým Vašim najpodobnejšie.
3 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Odsúhlasenie pôžičky závisí od konkrétneho poskytovateľa. Šance sú však vysoké, nakoľko každá zo spoločností má vlastné podmienky pre jej získanie. Skúste o pôžičku nezáväzne požiadať a uvidíte, ktorá spoločnosť Vám vyjde v ústrety.
5 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Pokiaľ sa preukážete ako osoba, ktorá je schopná splácať aj viacero pôžičiek, s odsúhlasením by nemal byť problém. Opäť odporúčame skúsiť podať nezáväznú žiadosť.
2 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Áno. Na našom portáli nájdete objektívne recenzie, hodnotenia, názory samotných klientov, rady a tipy a ďalšie zaujímavé a potrebné informácie.
1 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Záleží na tom, kedy žiadosť odošlete. Počas pracovných dní by sa Vám mal ozvať zástupca konkrétnej spoločnosti ešte v deň odoslania žiadosti. V inom prípade by Vás mal kontaktovať v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
1 ľuďom sa páči táto odpoveď.

V súčasnosti všetci poskytovatelia zasielajú peniaze priamo na bankový účet. Tento spôsob je totiž najpraktickejší, a zároveň najrýchlejší. V prípade záujmu o iný spôsob doručenia informujte priamo poskytovateľa pri prípadnom vyhotovovaní zmluvy.
1 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Spoločnosti peniaze posielajú na účet zvyčajne ihneď po uzavretí zmluvy. Ich doručenie teda závisí od schopností Vašej banky. Táto lehota však býva maximálne 3 pracovné dni.
2 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Nie. Portál slúži iba ako akýsi „filter“, ktorý Vám pomáha nájsť čo najvýhodnejšiu pôžičku.
2 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Ako sme už písali, hodnotíme iba overené spoločnosti s dobrými hodnoteniami. Navyše prostredníctvom portálu sa spojíte s konkrétnym poskytovateľom a ďalšia komunikácia bude prebiehať iba medzi Vami dvoma. Náš portál teda nepredstavuje nijaké riziko.
Páči sa Vám táto odpoveď?

Nie. Neúčtujeme nijaké poplatky za sprostredkovanie a poradenstvo. Platíte iba splátky za pôžičku. Inak od Vás peniaze nebude žiadať nikto.
Páči sa Vám táto odpoveď?

Nie. Portál je otvorený pre všetkých návštevníkov a nevzniká dôvod pre registráciu. Našim záujmom je, aby ste mali prístup k 100% informáciám, ktoré na stránke uverejňujeme.
Páči sa Vám táto odpoveď?

Náš portál vyberie na základe Vášho nastavenia vždy tú najvýhodnejšiu pôžičku. Výhodnejšie to už skutočne nejde.
Páči sa Vám táto odpoveď?

Podmienky pre získanie závisia od jednotlivých poskytovateľov. Existujú však aj všeobecné podmienky, ako napr. plnoletosť, slovenské občianstvo a pod. Ďalšie špecifické podmienky vám zodpovie zástupca jednotlivých spoločností.
Páči sa Vám táto odpoveď?

Nie. Na našej stránke neuvádzate vôbec nič. Jediné, čo bude potrebné uviesť, sú Vaše kontaktné údaje, aby sa s Vami dokázal spojiť obchodný zástupca konkrétnej spoločnosti.
2 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Nie. Na prípadné dokumenty a doklady sa Vás bude pýtať až obchodný zástupca pri prípadnom uzatváraní zmluvy.
1 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Hodnotíme každého, kto sa nám a návštevníkom nášho portálu javí ako spoľahlivý poskytovateľ pôžičiek. Sú to banky, nebankové spoločnosti, ale aj iné organizácie, ktoré Vám dokážu požičať peniaze. Sme otvorení aj Vašim názorom, preto ak viete o dobrom poskytovateľov, no na stránke ste ho nenašli, pokojne nás kontaktujte a my o ňom radi napíšeme recenziu.
1 ľuďom sa páči táto odpoveď.

Nech sa páči, budeme len radi. Vaše skúsenosti, postrehy, názory a otázky zasielajte na info@porovnavajte. Ďakujeme za Vašu aktívnu spoluprácu.
Páči sa Vám táto odpoveď?