Pôžička pre živnostníkov – ako a kde ju získať?

Práca na živnosť láka množstvo ľudí. Je to najmä vďaka konkrétnej činnosti, ktorú chce živnostník cielene vykonávať, ale aj kvôli vidine lepšieho zisku, než u zamestnávateľa.

Častokrát je však práca na živnosť „ťažký oriešok“ a nezriedkavo sa stáva, že začínajúci živnostník potrebuje „nakopnúť“ svoje podnikanie pomocou pôžičky.

Vyberte si z našej pestrej
ponuky pôžičiek pre živnostníkov.

Problém nedostatku neobchádza ani dlhoročných živnostníkov, pretože súčasná doba im nebýva vždy naklonená. V článku sa dozvieme, aké má pôžička pre živnostníkov výhody, čo všetko je potrebné spĺňať pre jej získanie a pozrieme sa aj na niekoľkých poskytovateľov, ktorí takéto pôžičky ponúkajú.

Peniaze poskytne každý

Živnostník je vlastne fyzická osoba s určitým predmetom podnikania. Budúci poskytovateľ pôžičky Vás teda vníma ako bežného žiadateľa, avšak parametre pôžičky sa budú meniť podľa Vašich príjmov a výdajov.

Podľa týchto činiteľov sú posudzované aj fyzické osoby, no živnostník zvykne viac zarobiť, a taktiež viac minúť. Má teda možnosť získať viac peňazí.

Ak máte živnosť, osloviť môžete banku alebo nebankovú spoločnosť. Nižšie pôžičky nezvyknú byť zaťažené ručiteľom (cca. do 5 000 €). Toho poskytovateľ zvykne vyžadovať pri požičiavaní väčšieho objemu peňazí.

Viete zdokladovať príjem?

Príjem a výdaj peňazí je základným ukazovateľom Vašej platobnej schopnosti. Práve na základe doloženia všetkých faktúr, bločkov, šekov a zmlúv si o Vás poskytovateľ dokáže utvoriť názor, či budete v budúcnosti schopní požičané peniaze splácať. Súčasťou potrebnej dokumentácie sú, samozrejme, aj daňové priznania (ak už počas podnikania boli) a potvrdenie o daňovej bezdlžnosti.

Pokiaľ patríte medzi tých živnostníkov, ktorí sú ochotní podať pracovný výkon aj bez dokladu, svoj príjem nezdaňujete a v papieroch nemáte až taký poriadok, aj Vy máte šancu dostať sa k peniazom.

Nikto ale nepožičiava „na slepo“, kvôli čomu od Vás bude poskytovateľ vyžadovať ručenie a to najčastejšie nehnuteľnosťou. Pokiaľ bude mať istotu v majetku, ktorý Vám môže zabaviť, nepotrebuje ďalšie dôkazy o Vašej schopnosti splácania.

Papierovačky

Pri vybavovaní hypotéky sa pripravte na „papierovačky“

Ste noví? V banke to bude ťažšie

Banky na živnostníkov kladú rôzne nároky. Jedným z nich je aspoň krátka doba existencie Vašej živnosti. Tá býva väčšinou minimálne 6 mesiacov, ale môže sa líšiť podľa konkrétnej banky. Ak ste skutočne nový živnostník a banka Vás odmietne, môžete v tej istej banke požiadať o bežný spotrebný úver ako fyzická osoba. Nie je vylúčené, že pri zmene Vášho štatútu Vám pôžička bude odsúhlasená.

O klasický úver môžete požiadať napríklad spoločnosť Profi Credit, ktorá Vám požičia až 3 000 €.

 

Všeobecné podmienky pre získanie živnostenskej pôžičky

Váš budúci poskytovateľ na Vás môže mať aj ďalšie požiadavky, avšak nasledovné sú tie najbežnejšie:

 • Minimálne 6 mesiacov existujúca živnosť – vo väčšine prípadov je to ale 1, niekedy až 2 roky (najmä u bánk)
 • Daňové priznanie – poskytovateľ zistí Vaše príjmy a výdaje, a zároveň sa bude zaujímať, či nemáte na dani nedoplatok
 • Doklady totožnosti
 • Živnosť s podnikaním na území Slovenskej republiky – ak za prácou cestujete do zahrancia, ale na Slovensku zdaňujete príjem a platíte odvody, všetko je v poriadku

Konkrétni poskytovatelia pôžičiek pre živnostníkov

Úverový produkt pre živnostníkov ponúka takmer každý poskytovateľ. Nikto sa totiž nechce vzdať možnosti získať nových klientov. Ak neexistuje živnostenská pôžička, dá sa nahradiť bežným úverom. Pri nich je však možné získať menšie sumy.

šťastní živnostníci

Práca na živnosť sa niekedy nezaobíde bez finančnej podpory

Profi Credit

Profi Credit je nebankový poskytovateľ, ktorý živnostníkom ponúka úvery „na mieru“. Sumy začínajú na 1 000 a končia na 33 000 euro. Úvery nad 4 000 € si vyžadujú ručenie nehnuteľnosťou.

Preklenovací úver so splatnosťou 18 mesiacov spoločnosť poskytne iba živnostníkom, ktorí dosiahli hrubý ročný príjem 10 000 €.

Profi úver je vhodný aj pre začínajúcich živnostníkov, opäť je však nutné dosahovať hrubý ročný príjem aspoň 4 999 €, prípadne prizvať bonitného spoludlžníka.

Cetelem

Známa spoločnosť Cetelem neponúka pôžičku určenú konkrétne pre živnostníkov. Na stránke im však radí, aby si požiadali o bežný spotrebný úver, ktorý je určený na osobnú spotrebu. Pôžička je bezúčelová, takže peniaze môžete pokojne investovať do rozvoja svojho podnikania.

Cetelem patrí medzi
najspoľahlivejších poskytovateľov.

Ako doklad o príjme si zadovážte potvrdenie o podaní daňového priznaniakópiu posledného daňového priznania spoločne s výkazmi o majetku a záväzkoch. Zožeňte si aj výpis z podnikateľského alebo osobného účtu za posledné 2 mesiace.

K dispozícii sú peniaze od 2 000 do 25 000 € s dobou splatnosti až 10 rokov. Úrok „kolíše“ medzi 8,39 až 15,89 %.

TopPôžička

Toppozicka.sk je stránka, ktorá združuje viacerých poskytovateľov. Znamená to, že o peniaze môže žiadať aj živnostník. Ten si pre odsúhlasenie musí zohnať kópiu posledného daňového priznania, ktoré slúži ako potvrdenie o príjme.

Pri TopPôžička.sk máte
vždy najvýhodnejšie podmienky.

Top Pôžička požičia 100 až 5 000 € so splatnosťou najviac 7 rokov. Všetky poplatky sú zadarmo a peniaze možno využiť bezúčelovo

Úver4you

Spoločnosť Úver4you.sk sa zameriava na klientelu zo západného Slovenska. Ponúka úvery zabezpečené nehnuteľnosťou. Iné formy ručenia spoločnosť neakceptuje. O všetku administratívu, znalecké posudky a ďalšie formality sa postará priamo poskytovateľ.

Založením nehnuteľnosti je však možné získať až 25 000 €. K žiadosti budete potrebovať iba preukaz totožnosti a list vlastníctva nehnuteľnosti. Jej vlastníkom môže byť aj iná osoba, než žiadateľ. V takom prípade je však nutné mať jeho súhlas.

Sberbank

Sberbank má viacero rôznych úverových produktov pre živnostníkov, takže je schopná poskytnúť vhodnú pôžičku nech je Vaše podnikanie akékoľvek. Pre konkrétne informácie odporúčame navštíviť priamo stránku banky.

mBank

mBank síce neponúka priamo pôžičku pre živnostníkov, ale má v portfóliu tzv. americkú hypotéku. Tá umožňuje získať vysoké sumy peňazí, čo poteší nejedného živnostníka. Nejedná však sa o tradičnú hypotéku.

mBank Vám požičia 7 000 až 160 000 €, prípadne 75 % z hodnoty založenej nehnuteľnosti. Pri požičaní do 50 % z ceny nehnuteľnosti (alebo 75 000 €) nie je nutné dokladať príjem. Doba splatnosti je až 20 rokov.

VÚB Banka

Na záver sme si nechali snáď najznámejšiu slovenskú banku VÚB. Tá svojim klientom so živnosťou ponúka až 170 000 €. Pôžička však bude podmienená doložením minimálne ročnej histórie podnikania. Pokiaľ ste v banke úplne novým žiadateľom, dokladovať budete až 2 roky histórie podnikania.

Záver

Nech už je Váš podnikateľský zámer akýkoľvek, prajeme Vám, aby sa vám v ňom darilo a svoju pôžičku ste tak splatili čo najrýchlejšie.

Pokiaľ však pôžička nie je skutočne nevyhnutná, radšej si nepožičiavajte a na výdavky si peniaze našetrite.

K peniazom sa môžete skúsiť dostať aj inými spôsobmi, než priamo úverom. Prečítajte si o nich TU.

The following two tabs change content below.

Matej Chodelka

Vyštudoval som obor financie na Univerzite Rennes vo Francúzsku. Momentálne pracujem pre nemeckú nebankovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním rýchlych pôžičiek. Zároveň som jeden zo spoluzakladateľov portálu www.porovnavajte.sk, kde sa snažím pomáhať ľuďom vybrať si správnu pôžičku.

Pôžička pre živnostníkov – ako a kde ju získať?
5 (100%) 1

86 komentárov pri “Pôžička pre živnostníkov – ako a kde ju získať?

  • Dobrý deň, všetci, hľadáte naliehavú pôžičku, ak áno, láskavo kontaktujte túto dobrú súkromnú úverovú spoločnosť, kde som dostal svoju pôžičku od, odporučím všetkým žiadateľom o pôžičku kontaktovať túto spoločnosť prostredníctvom e-mailu:

   merkeljorasfundingfirm@gmail.com
   WhatsApp: (+16026073029)

 1. Dobrý deň volám sa Nikola a pracujem na SOČ, témou je “začínajucí mladý podnikateľ ” Potrebovala by som vedieť aké pôžičky sú teraz najlepšie a najvhodnejšie ? ktoré by ste doporučuli vy ? Trebárs živnostníkov ktorý potrebuje 5 000 e ? Alebo 10 000 ? Kde je najlepší úrok ?

  • Ahoj

   Prepáčte, že som vás takto kontaktoval. Ak ti to dám
   Odoslanie správy nie je náhoda. Elektronický robot
   Vyberte si svoju e-mailovú adresu na zabezpečenie môjho počítača. najprv
   Ospravedlňujem sa za túto inštrukciu vo vašom živote
   Kiež by to bolo pre mňa veľmi dôležité

   Moje meno je Yolanda Rena. Momentálne žijem na Amerike na Floride. ja
   trpia rakovinou srdca, ktorá dosiahla kritický stav, ktorý
   odsúdil ma na istú smrť a jednu mám vo Francúzsku
   Suma banky 450 000,00 eur. Chcem čestný a
   Dajte niečo dôveryhodnej osobe, aby ju mohla dobre používať
   môcť

   Mám dovoz a vývoz kakaa, mal som manžela pred 3 rokmi
   stratil, čo ma veľa ovplyvnilo, bohužiaľ sme nemali žiadne deti.
   Túto sumu chcem pred svojou smrťou kvôli svojej kritike
   Darujte zdravie.

   Práve som v nemocnici, cítim sa veľmi zle. mal som
   Chirurgia minulý týždeň, ale nefungovalo to. Ale ty
   vždy pre mňa plánovali 20. marca. Môj lekár povedal
   mi, že od prvej operácie, ktorá nefungovala,
   Pravdepodobnosť je taká vysoká, že druhá bude tiež. ja
   nikdy neviem, čo pre nás Boh má. Môžem žiť, ako zomriem. ja
   boj sa však zomrieť bez toho, aby som poznal dediča môjho majetku.
   Chcem iba tvoje prijatie za dediča môjho celého
   Chcete darovať čestnú a dôveryhodnú osobu,
   aby ho mohol dobre využiť na pomoc chudobným a sirotám
   pomôcť ti.

   Chcem len, aby si bol mojím dedičstvom tým, že si chodil do škôl
   Vybudujte siroty a kostoly a všetkých, ktorí majú problémy
   pomôž mi priviesť moje srdce späť k mieru. Cítim sa veľmi dobre
   zlé, neviem, či môžem znova žiť Zklamať ma
   nie, Jean Jean. Opýtajte sa ma, či ste chudobní a osirelí
   pomoc po prijatí tohto daru?

   Obsah môjho zdravia a bezpečnosť môjho majetku
   Celý svoj majetok zverujem svojmu právnikovi, ktorý je mojím účtom
   Manažér je. Keďže som sám bez detí a bez manželky, chcel by som
   Chcem, aby si splnil svoje sny tým, že pôjdeš do mojej
   Vybudujte meno školy. Už mám veľa darov pre internet
   Zariadenia poskytované chudobným a sirotám, ale ich hlavy
   Asociácie používajú tento majetok bez želania
   Spoznať siroty, a preto už nechcem ich tovar
   odovzdajte ho združeniam, pretože nechcem príjemcu
   tohto daru.

   Ako dediča som si tiež vybral svoje srdce
   pozdrav

 2. Dobrí deň som živnostník od septembra 2017 a chcel by som poprosiť o pôžičku 5000€ dá sa to vybavit?

  • Pokiaľ ide o vaše pôžičky, oznámte nám svoje obavy prostredníctvom tohto Gmailu .:hellenelaport44@gmail.com

 3. * BY STE CHCELI ÚVER INVEST *
  * Ste v noci spat, ako môžete získat pôžicku?
  * Hladáte pre osobné pôžicku?
  * Hladáte pôžicku na zacatie vlastného podnikania?
  * Hladáte pôžicky pre velké projekty?
  * Hladáte pre investicná pôžicka?
  DNES, E-MAIL: bankplcglobalaccess2@gmail.com

 4. Vitajte v spoločnosti Standard Life Financial Company

  Sme registrovaná spoločnosť poskytujúca pôžičky a v súčasnosti ponúkame pôžičky len za 2% úrokovú sadzbu, špeciálna ponuka sa otvára osobám zaradeným do čiernej listiny a osobám, ktoré sú predmetom prehodnotenia dlhu.

  Či chcete dať svojmu životnému štýlu podporu alebo mať neočakávané náklady na riešenie, úver od Standard Life Financial Company je najefektívnejší spôsob, ako to urobiť. Sme flexibilní: môžete požičať od 1000 do 25 000 000 a dostupné finančné splátky sa pohybujú od 1 roka do 25 rokov.

  Ponúkame komplexný sortiment osobných úverov, podnikových úverov, úverov na bývanie a konsolidácie dlhu

  úvery, ktoré možno prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim meniacim sa potrebám a okolnostiam pri 2% úrokovej miere.

  Čo si dostal
  • Okamžitý prístup k vašim finančným prostriedkom po schválení
  • Konkurenčné úrokové sadzby
  • Flexibilné podmienky splácania
  • schopnosť splácať pôžičku rýchlejšie
  • Jednoduché schválenie, ak potrebujete ďalšie finančné prostriedky
  • Vaše prvé splatenie úveru začína tri mesiace po schválení.

  Ako použiť
  Aplikácia na úver je rýchla a jednoduchá!

  Firmy alebo jednotlivci, ktorí majú záujem požiadať o pôžičku s finančnou pôžičkou AEM alebo ktorí jednoducho potrebujú viac informácií. PRIHLÁSENIE, stačí odoslať e-mail na adresu

  (standardlifefinancialservices@gmail.com) alebo (standard_lifefinancialservices@outlook.com)

  S pozdravom
  Helena Jamesová (pani)
  Senior manažér úverov

 5. Ponúka peniaze Kontaktujte nás: (dakany.endre@gmail.com) o povedal:

  Potrebujete urgentnú pôžičku? Poskytujeme podnikateľské pôžičky, osobné pôžičky, študentské pôžičky, pôžičky na autá atď., Ak máte záujem kontaktujte nás prostredníctvom: (dakany.endre(a)gmail.com)

  Naliehavá pôžičková ponuka.

 6. Ahoj Dobson, súkromný veriteľ. Ako úverový veriteľ ponúkame úvery s úrokovou sadzbou 2% ročne a medzi 10 000,00 a 500 000,00 € a 10 000,00 € až 500 000,00 €. 100% garantované a nezabezpečené úvery sú k dispozícii. Našim početným zákazníkom na celom svete sme zaručili finančné služby. S našimi flexibilnými úverovými balíkmi je možné splácať úvery a peniaze previesť na dlžníka do 2 dní. Pracujeme jasne a zrozumiteľne a poskytujeme všetkým klientom, podnikom, jednotlivcom a realitným investorom všetky druhy úverov. Kontaktujte nás e-mailom: dobsonquickloan@gmail.com

 7. Potrebujete úver pre vaše podnikanie, alebo potrebujete peniaze na začatie alebo rozšíriť firmu a plniť si svoje sny Kontaktujte nás ešte dnes (lubicapotocka4@gmail.com)

  Informácie dlžníka

  Celé Meno: ………………..
  Krajina: ………..
  Pohlavie: ………………….
  Vek: ………………………
  povolania: ……………….
  Osobný telefón NE: ………..
  Výška úveru ……..
  Doba trvania úveru: …………………..
  Už ste použili predtým? ……………..
  miesto, kde ste videl Advert ……………………

 8. Ste unavení z hľadania pôžičiek a hypoték, boli ste neustále odmietaní Svojimi bankami a inými finančnými inštitúciami, ponúkame akúkoľvek formu pôžičky fyzickým osobám a právnickým osobám za nízku úrokovú sadzbu.Ak máte záujem o úver, neváhajte Kontaktujte nás ešte dnes, sľubujeme, že Vám ponúkneme tie najlepšie služby ever.Just nám skúsiť, pretože súd vás presvedčiť.Čo sú vaše finančné potreby? Potrebujete podnikateľský úver? Potrebujete osobný úver? chcete kúpiť auto? Chcete refinancovať? Potrebujete hypotekárny úver? Potrebujete obrovský kapitál, aby ste mohli začať svoj obchodný návrh alebo expanziu? Stratili ste nádej a myslíte si, že neexistuje žiadna cesta von a vaša finančná záťaž stále pretrváva? Podmienky a podmienky úveru spoločnosti Vám okamžite pošleme. Uistite sa, že Vaša žiadosť o úver bude spracovaná so súkromím a profesionálnym spôsobom a na vašu žiadosť dostanete okamžitú odpoveď.

   MENO ŽIADATEĽA:_________________________
   REZIDENČNÁ KRAJINA: ______________________
   ADRESA BYDLISKA:______________________
   OBCHODNÁ ADRESA:_________________________
   VEK:_________________________
   Zamestnanie: _________________________
   SUMA POŽADOVANÉHO PÔŽIČKA: __________________
   Trvanie úveru: _________________________
   ÚČEL ÚVERU: _______________________
   Telefónne číslo:_________________________
   TRVANIE ÚVERU: _________________________

  Akonáhle dostaneme tieto informácie, okamžite Vám pošleme podmienky a podmienky úveru spoločnosti. Uistite sa, že Vaša žiadosť o úver bude spracovaná so súkromím a profesionálnym spôsobom a na vašu žiadosť dostanete okamžitú odpoveď. E-mail: tivolifinancialhome@gmail.com WhatsApp nás: +919873255004

 9. Potrebujete úver?
  Hľadáte úver na financovanie svojho projektu?
  Hľadáte Financie?
  Hľadáte úver na rozšírenie svojho podnikania?
  Myslím, že ste prišli na správne miesto.
  Ponúkame Úvery úročené úrokovou sadzbou.
  Záujemcovia by nás mali kontaktovať
  Pre okamžitú reakciu na vašu žiadosť, úroková sadzba 3%
  Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: tivolifinancialhome@gmail.com WhatsApp us: +919873255004

 10. Potrebujete vyriešit náhle financné problémy? Whatsapp +420704546731

  Máte záujem o výhodný finančných úverov a neviete kam sa obrátiť, pretože v banke vám vašu žiadosť zamietli. Môžete využiť túto ponuku úveru až do maximálnej výšky 4.500.000 Eur bez nezmyselných poplatku a bez založenia nehnuteľnosti. Vybavení všetkých formalít vratane vyplatenie financie už do 48 hodín od podpísania úverovej zmluvy. Podpisujete vždy zmluvu už k schválenému úveru. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte na emailu: martin.moravova@gmail.com.
  Whatsapp: +420704546731
  Ďakujem
  S pozdravom.

 11. Potrebujete vyrešit náhlé financní problémy? Whatsapp +420704546731

  Máte zájem o výhodný financní úver a nevíte kam se obrátit, protože v bance vám vaši žádost zamítli. Mužete využít této nabídky úveru až do maximální výše 4.500.000 kč bez nesmyslných poplatku a bez zástavy nemovitosti. Vyrízení všech formalit vcetne vyplacení finance už do 48 hodin od podepsání úverové smlouvy. Podepisujete vždy smlouvu již ke schválenému úveru. Pro další informace mne kontaktujte na emailu: martin.moravova@gmail.com.
  Whatsapp: +420704546731
  Děkuji
  S pozdravem.

 12. Dobry deň som živnostnik. A chcem sa spitat kolko musim mat zivnost ak chcem požiadat o uver.?

 13. Dobrý deň, som Anna Weichhaus, legitímny a spoľahlivý veriteľ. Ste v dlhu? Máte zlý úver? Boli ste bankou zamietnutí, ak potrebujete pôžičku na začatie vlastnej podnikateľskej investície. Poskytujem pôžičku s jasnými a ľahko zrozumiteľnými podmienkami s 3% úrokom. Poskytujem obchodné pôžičky, osobné pôžičky, študentské pôžičky, pôžičky na autá a pôžičky na splatenie účtov. Ak potrebujete pôžičku, mali by ste ma ihneď kontaktovať: annaweichhaus11(A)gmail.com

 14. Dobré ráno,

          Hľadáte podnikateľský úver, osobný úver, pôžičku na bývanie, pôžičku na auto, študentský úver, konsolidačný úver, nezabezpečený úver, rizikový kapitál atď. … Dostali ste zamietnutý úver od banky alebo inštitúcie iných finančných inštitúcií z jedného alebo viacerých dôvodov. Ste na správnom mieste Vaše úverové riešenia! Som súkromný veriteľ, poskytujem pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom za nízku a dostupnú úrokovú sadzbu 3%. Kontaktujte nás e-mailom: worldfunds944@gmail.com

 15. Prosím pozor, potrebujete naliehavú osobnú / podnikateľskú pôžičku? Ak áno, je to opatrnosť tu. Zaobstarajte si dnes spoľahlivú pôžičku s úrokovou sadzbou 1% prostredníctvom e-mail našej spoločnosti: creditunion014@gmail.com

 16. Som pán Orlando Cano, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu vianočnú pôžičku s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: canoorlando11@gmail.com, kde získate viac informácií o tejto ponuke pôžičiek. S úctou, pán Orlando Cano

 17. Potrebujete pôžičku? Ste vo finančnej kríze alebo potrebujete peniaze na založenie vlastného podnikania? Potrebujete pôžičku na splatenie svojho dlhu alebo na zaplatenie účtov alebo na začatie pekného podnikania? Máte nízke kreditné skóre a je pre vás ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? Ponúkame pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou 2%. Kontaktujte nás ešte dnes e-mailom: skylimite2000@gmail.com pre viac informácií

 18. Potrebujete úver tu svoju šancu, môžete získať svoj koniec roka úver od nás s nízkou úrokovou sadzbou 3% pre jednotlivca a spoločnosti pre vašu žiadosť o úver kontaktujte nás e-mailom: andrewmohsfirms@gmail.com

 19. Ďakujem pánovi Williamovi Rogersovi za pôžičku vo výške 67 000 EUR na začatie nového podnikania na budúci rok 2020. pre akýkoľvek druh pôžičky (suntrustfinancialhome@gmail.com)

 20. Ak potrebujete naliehavú pôžičku na splnenie vašich finančných potrieb, požičiavame vám medzi 3 000 a 80 000 000 EUR maximálna, spoľahlivá, efektívna, rýchla a dynamická, 100% záruka. Úroková sadzba všetkých úverov je (3%). Kontaktujte nás ešte dnes a získate ďalšie informácie e-mailom: Leroynormanfirm@gmail.com….

 21. Ste obchodný muž alebo žena? Ste vo finančnej neporiadku alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete splatiť svoje dlhy alebo zaplatiť svoje účty alebo začať pekne obchodovať? Máte nízke kreditné skóre a bude pre vás ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk / iných finančných inštitúcií? Potrebujete jednu pôžičku alebo financovanie z akéhokoľvek dôvodu, pošlite nám e-mail na adresu cooksespen@gmail.com

 22. Ahoj

  Potrebujete naliehavý úver rýchlo schválený bez nio formy omeškania. Ak áno, pošlite nám e-mail teraz s úrokovou sadzbou 3% (Firstbankloanlinks@gmail.com) Na obchodné pôžičky, firemné pôžičky, individuálne pôžičky v krátkodobom, strednodobom a dlhodobom horizonte
  WhatsAPP +4540634863

 23. Zverejňujem tento komentár, aby som potvrdil, že po prečítaní správy o Annie Terry (Annie Finance Company) na tejto stránke som minulý týždeň poslal svoju žiadosť po prečítaní príspevku od pani Eleny, ktorá tiež dostala pomoc od Annie Finance Company. Úprimne som vyhovel mojej žiadosti. úver bol odoslaný na môj účet včera. som veľmi šťastný. Skutočne chcem informovať všetkých, že táto spoločnosť je čestná a skutočne poskytujú pôžičky ľuďom, ktorí potrebujú pomoc. stačí podpísať zmluvu so svojím právnym zástupcom. bez oneskorenia alebo zbytočného času bude vaša žiadosť o úver schválená a odoslaná na váš bankový účet. Prisahám s vecou na Zemi, že tejto spoločnosti môžete veriť. veľmi tvrdo pracujú, aby vám pomohli s pôžičkou. Ak chcete požiadať o pôžičku, láskavo pošlite svoju žiadosť na adresu info.annie_finance@yahoo.com s čiastkou, ktorú potrebujete, a dobou trvania. ich agent vám okamžite odpovie a sľubuje mi zo spodnej časti môjho srdca, že dostanete pôžičku bez toho, aby táto spoločnosť vzala vaše peniaze alebo vás pustila. ďakujeme za prečítanie, dnes môžete poslať svoju požiadavku. Pekný deň. Boh žehnaj teba a tvoju rodinu.

 24. Ahoj všetci

  Moje meno je Alexandra, toto je moja realita. Som zo Žiliny, nikto nemôže pochopiť, čo je slobodná matka, pokiaľ nezažijú ten pocit sami. Slobodná matka je žena, ktorá je naplnená večnou, bezpodmienečnou láskou a slovami múdrosti, aby viedla svoje milované dieťa. Môj manžel zomrel pri dopravnej nehode pred 4 rokmi a opustil naše 3 deti. bolo to 4 roky finančných ťažkostí a emocionálneho traumatu. veci boli veľmi ťažké napriek tomu, že som v práci zvýšil, ale potom sa účty hromadia. žiadna finančná podpora. Snažím sa dať jedlo na stôl mojich detí a strechu nad hlavou rodiny. Jedinou vecou, ​​ktorá udržuje moju rodinu nažive a dobre, bola láska. Zdá sa, že ľudia s tradičnými normami vždy hovoria: „Ako sa opovažuješ rodiť deti sama bez manžela!“ Nerozumejú koncepcii, že život nie vždy vyjde tak, ako sme plánovali. Nie vždy dostaneme to, čo chceme. úprimne, tvrdo pracujúca dáma 40 rokov. ale potreboval som finančnú podporu. bolo pre mňa ťažké zabezpečiť si niekedy svoje deti, ale nikdy som sa nevzdal. Hľadal som finančnú spoločnosť, ktorá ma bude podporovať. som veľmi nadšený, že som stretol dámu, ktorá bola pravdivá a láskavá a podporovala moju rodinu úverom vo výške 15 000 EUR. veľmi by som chcel povedať, že ak máte záujem o finančnú podporu, môžete sa obrátiť na túto certifikovanú a registrovanú spoločnosť s touto adresou: info.annie_finance@yahoo.com

  Prajem ti veľa šťastia.
  alexandra

 25. Dobrý deň, uviazol som vo finančnej situácii a musel som refinancovať a platiť účty. Snažil som sa hľadať pôžičky od rôznych úverových spoločností, súkromných aj korporátnych, ale neúspešných a väčšina bánk ma odmietla uznať. Ale, ako by chcel Boh, bol som predstavený Božej žene, súkromnej veriteľke, ktorá mi poskytla pôžičku
  20 000 EUR a teraz podnikám. Ak by ste chceli kontaktovať spoločnosť v súvislosti so spravodlivou pôžičkou, obráťte sa na pani Alicie Genowefovú
  E-mail: aliciegenowefa@gmail.com

 26. Dobrý den pro všechny, jmenuji se Diana Patrek, jsme zde nyní noví a v současné době nabízíme finanční prostředky a půjčky na projekty jednotlivcům a společnostem, které jsou seriózní a připravené na vyjednávání úvěru s dobrou úrokovou sazbou, která odpovídá vašemu finančnímu nastavení. Naší prioritou je přizpůsobit naše custiomery a být na konci šťastní. Pro více informací nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: dp20202804@gmail.com

 27. Potrebujete naliehavú pôžičku na začatie podnikania; Potrebujete pôžičku na splatenie svojho dlhu? Potrebujete pôžičku na kúpu auta alebo domu? Pri úrokovej sadzbe 3%. Poskytujeme maximum 95 000 000,00 USD na minimum 5 000 USD. Ak máte záujem, kontaktujte nás pre viac informácií.

  E-mail: cash.flows@mail.ru
  WhatSapp: +17314687334
  S Pozdravom
  Joe Campbell

 28. Som Vegim Sadikoski menom 50 rokov starý, som tiež učiteľ, chcem sa poďakovať Willaimovi Rogersovi za pôžičku vo výške 35 000 EUR, ktorú som dostal dnes ráno a zachránil ma pred finančnými krízami. Radím každému, aby ho kontaktoval e-mailom, že je 100% legitímny a čestný {suntrustfinancialhome@gmail.com}

 29. Šťastný medzinárodný deň matiek všetkým. ako hrdá Matka dvoch krásnych dcér. Osobitne chcem poďakovať veľkej dáme pani Annie Terryovej za zapožičanie 60 000,00 EUR. Boh vám žehnaj drahý. Ó môj Bože, táto dáma je skutočne nebeským anjelom, taká vzácna a láskavá dáma. keď iná spoločnosť zlyhala a vyhodila ma táto dáma mi pomohla, keď sa môj život rozpadal. Dnes som sa stal lepším človekom. Všetky poďakovanie patrí pani Annie Terry. kolegovia rodičia tam, ktorí potrebujú pomoc, kontaktujte túto dámu čo najskôr. v skutočnosti je to dobrá žena s dobrým srdcom, ktorá matke pomáha získať finančnú pomoc. bez ohľadu na dôvod, prečo potrebujete pôžičku, hovorím pravdu z môjho srdca, táto dáma vám môže pomôcť. takže vyhodím e-mailovú adresu, aby som napísal túto dámu za pomoc, aby si tiež mohol získať peniaze na riešenie akýchkoľvek finančných problémov, ktoré máš info.annie_finance@yahoo.com

 30. Volám sa pani Agata Andrea, pochádzam zo Slovenska, pred niekoľkými mesiacmi som bol vysatý do zlej finančnej situácie a potreboval som naliehavú pôžičku na zaplatenie účtov a finančnú návratnosť na nohy kvôli mojej súčasnej finančnej situácii, mojej banke odmietli mi poskytnúť pôžičku, potom kontaktujte spoločnosť Wendy Finance Inc. a požiadali ma o pôžičku a ponúkli mi pôžičku vo výške 75 000 EUR pri veľmi nízkej úrokovej sadzbe. Tu je kontaktný e-mail: barryworldfinancier@gmail.com

 31. Oznámenie! Oznámenie!

  Toto je informovať všetkých, že spoločnosť SUN TRUST rozdáva všetky typy pôžičiek bez poplatkov za registráciu a prevod, sme 100% legitímni a čestní. Poskytujeme pôžičky s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 3% pre viac informácií alebo požiadavku Pošlite nám e-mail na {suntrustfinancialhome@gmail.com}

  DOSTUPNÉ ÚVEROVÉ SLUŽBY ZAH :ŇA:
  * Komerčné pôžičky.
  * Osobné pôžičky.
  * Obchodné pôžičky.
  * Investičné pôžičky.
  * Úvery na rozvoj.
  * Akvizičné pôžičky.
  * Stavebné úvery.
  * Obchodné pôžičky a mnoho ďalších: Pre viac informácií a vyžiadajte si e-mail na adrese (suntrustfinancialhome@gmail.com)

 32. Ahoj kluci, som Bela, práve som dostal pôžičku vo výške 50 000 EUR Barry Finance, proces pôžičky bol veľmi rýchly a pôžička má veľmi nízku úrokovú sadzbu, som veľmi šťastná a odporúčam Wendy Finance všetkým žiadateľom o pôžičku môžete ich kontaktovať e-mailom: barryworldfinancier@gmail.com alebo WhatsApp: +44744139384

 33. Som Berta, chcel by som sa s vami podeliť o svoje svedectvo a tiež použiť toto médium, aby ste vedeli, že na internete stále existuje niekoľko legitímnych veriteľov. Pred niekoľkými týždňami naliehavo potrebujem úver na vymáhanie pohľadávok, požiadal som v mojej banke, ale moja žiadosť bola zamietnutá z dôvodu nedostatku finančnej dokumentácie, išiel som hľadať pôžičku online a dostal som scammed a stratil som tie malé peniaze, ktoré mi zostali, bol som tak prebudený a zmätený, že to bolo ako celý svet bol proti mne. Vzdal som sa nádeje na získanie úveru a rezignoval na svoj osud, ale našťastie pre mňa som narazil na starého kamaráta v obchodaku a povedal som mu o svojom zlom finančnom stave a o tom, ako som sa snažil získať pôžičku bez úspechu po vypočutí si môj príbeh mala súcit so mnou a vysvetlila mi, že mala podobnú situáciu a ako konečne získala pôžičku od Barry Finance po našom rozhovore, dala mi kontakt a ja sa s nimi skontaktujem, pretože Boh ju bude mať moju žiadosť o pre úver bol schválený, poistený a prevedený na môj nominovaný bankový účet bez opomenutia. kontaktujte nás e-mailom: barryworldfinancier@gmail.com alebo WhatsApp: +44744139384

 34. Som pán Jurg Marti, súkromný veriteľ. Ponúkame rýchlu pôžičku s veľmi nízkou úrokovou sadzbou 2%, preto sa k nám vráťte prostredníctvom nášho e-mailu: jurgmarti0@gmail.com, kde získate viac informácií o tejto ponuke pôžičiek. S úctou, pán Jurg Marti

 35. Dobrý deň, jednotlivec v celej Európe a na celom svete (Francúzsko,

  Belgicko, Švajčiarsko, Rumunsko, Taliansko, Španielsko, Kanada,

  Portugalsko, Luxembursko, Guyana, Réunion, Mayotte, Guadeloupe,

  Martinik, Francúzska Polynézia, Nová Kaledónia …), mám A.

  Úvery od 3 000 EUR do 500 000 EUR sú pre vás k dispozícii

  jednoduché podmienky pri úrokovej sadzbe 2%. Aj ja

  Investície a pôžičky medzi ľuďmi všetkých druhov

  krátkodobé, strednodobé a dlhodobé pôžičky. Viac
  Informácie môžete získať priamo odo mňa prostredníctvom môjho e-mailu

  adresa: blainemarston5@gmail.com

 36. Pozor !!

  Spoločnosť Annie Finance Company s potešením informuje občanov Slovenska o globálnej pandémii Coronavírusovej choroby (COVID-19), ktorá spôsobila celosvetové zablokovanie. Sme ochotní poskytnúť zainteresovaným osobám alebo majiteľom firiem finančnú pomoc. Pošlite nám e-mail na adresu info.annie_finance@yahoo.com, sadzba je 2% a my vám môžeme požičať do 3 dní. Našou prvou prioritou je poskytnúť vám rýchly a bezpečný úver. Náš proces je jednoduchý. žiadna hra.

  Vďaka,
  Annie Finance

 37. Získajte finančnú pomoc od spoločnosti Annie Finance Company na splácanie hypotéky, kúpu domu snov alebo začatie podnikania. Sme vládou schválená a legitímna spoločnosť, ktorá dobre vie, že ponúka rýchle peniaze tým, ktorí potrebujú finančnú pomoc. Pomohli sme tisícom ľudí. Môžete tiež hľadať o nás na iných webových stránkach uvidíte veľa skvelé odporúčanie o nás. náš postup je jednoduchý a jednoduchý. Nehráme hry, ktoré by porušovali našu dohodu. Sme tu, aby sme vám mohli finančne pomôcť, aby ste nebrali malé peniaze, ktoré máte. náš advokát vám pošle podmienky a zmluvnú zmluvu na podpis skôr, ako budeme pokračovať, a môžete získať až 200,0000,00 EUR alebo menej podľa toho, aké sú vaše potreby. napíšte nám ešte dnes pre otázky info.annie_finance@yahoo.com

 38. Informácie o úvere môžete kontaktovať na adrese info.annie_finance@yahoo.com. Dostal som pôžičku od spoločnosti minulý týždeň. skutočne tvrdo pracujú, aby pomohli ľuďom, ktorí potrebujú peniaze. sú tiež dôveryhodní. väčšina ostatných ľudí podvoduje s ich peniazmi, ale táto spoločnosť skutočne posiela peniaze na môj účet. práca s touto spoločnosťou bola skutočne skvelá. radím vám, že potrebujete peniaze. Toto je správna spoločnosť, ktorá vám pošle e-mail na pôžičku. keď som o nich prvýkrát čítal, bol som zvedavý, ale teraz som šťastný a tiež vám hovorím, aby ste im hneď poslali e-mail a boli tiež šťastní.

 39. Špeciálne oznámenie !!

  Radi by sme informovali slovenského občana, že naša spoločnosť poskytuje rýchly úver rodinám a jednotlivcom, ktorí počas tohto dočasného zablokovania potrebujú finančnú pomoc. Úroková sadzba by bola 0%. Ak máte bankový účet, môžete za pár hodín získať rýchle peniaze. Momentálne sme vám k dispozícii, aby sme vám mohli pomôcť. Láskavo nám pošlite e-mail s čiastkou, ktorú potrebujete, trvaním a účelom úveru na adresu info.annie_finance@yahoo.com, okamžite vám odpovieme.

  Vďaka

 40. Máte finančné ťažkosti? Chcete začať podnikať? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a tým, ktorí majú finančné problémy v živote. Ak by ste chceli požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami nižšie e-mailom: fredickmoore660@gmail.com
  Názov:
  Požadovaná výška úveru:
  Trvanie úveru:
  Telefónne číslo:

  Ďakujem a Boh ti žehnaj
  predpoklad
  Frederick Moore

 41. Máte finančné ťažkosti? Chcete začať podnikať? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv na celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a tým, ktorí majú finančné problémy v živote. Ak by ste chceli požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás pomocou nižšie uvedených podrobností e-mailom: williamsjohnsonlena@gmail.com
  Názov:
  Požadovaná výška úveru:
  Trvanie úveru:
  Telefónne číslo:

  Ďakujem a Boh ti žehnaj
  predpoklad
  Williams Lena

 42. Hallo mein lieber Freund,

  Ich schreibe Ihnen diese Mail mit schweren Tränen in meinen Augen und großer Trauer in meinem Herzen. Mein Name ist Vera Hollin Kvan, und ich kontaktiere Sie aus meinem Land Indien. Ich möchte Ihnen dies sagen, weil ich keine habe Ich habe Herrn Hollin Kvan geheiratet, der neun Jahre lang mit der tunesischen Botschaft in Madrid, Spanien, zusammengearbeitet hat, bevor er im Jahr 2005 starb. Wir waren elf Jahre lang ohne Ehefrau verheiratet Kind.

  Er starb nach einer kurzen Krankheit, die nur fünf Tage dauerte. Seit seinem Tod habe ich beschlossen, nicht wieder zu heiraten. Als mein verstorbener Ehemann am Leben war, hat er die Summe von 4.850.000,00 USD (vier Millionen achthundertfünfzigtausend Dollar) bei einer Bank hier in Indien, Neu-Delhi, der Hauptstadt Indiens, hinterlegt. Derzeit dieses Geld ist noch in der Bank.

  Er stellte dieses Geld für den Export von Gold aus dem Bergbau in Madrid, Spanien, zur Verfügung. Kürzlich sagte mir mein Arzt, dass ich wegen eines Krebsproblems nicht sieben Monate durchhalten würde. Das, was mich am meisten stört, ist meine Schlaganfallkrankheit. Nachdem ich meinen Zustand gekannt habe, habe ich beschlossen, Ihnen dieses Geld zu übergeben, um die weniger privilegierten Menschen zu versorgen. Sie werden dieses Geld so verwenden, wie ich es hier anweisen werde.

  Ich möchte, dass Sie 30 Prozent des Gesamtgeldes für Ihren persönlichen Gebrauch verwenden, während 70% des Geldes für wohltätige Zwecke, Menschen auf der Straße und Hilfe für das Waisenhaus verwendet werden. Ich bin als Waisenkind aufgewachsen und habe keinen Körper als mein Familienmitglied, nur um zu beenden, dass das Haus Gottes auch erhalten bleibt. Tun Sie dies, damit Gott meine Sünden vergibt und meine Seele annimmt, weil diese Krankheiten mich so sehr gelitten haben. Sobald ich Ihre Antwort erhalten habe, werde ich Ihnen den Kontakt der Bank hier in Delhi, Indien, geben und den Bankmanager anweisen, Ihnen ein Vollmachtsschreiben auszustellen, das Ihnen den gegenwärtigen Begünstigten des Geldes bei der Bank nachweist, wenn dies der Fall ist Sie versichern mir, dass Sie entsprechend handeln werden, wie ich es hier angegeben habe.

  Ich hoffe, Ihre Antwort zu erhalten.
  Von Vera Hollin kvan

 43. Ahoj, ja som pani Mária menom menom momentálne žijúcim v Banskej Bystrici. Píšem tento list, pretože som skutočne vďačný za to, čo pre mňa a moju rodinu urobil Annie Finance, keď som si myslel, že niet nádeje, že prišiel a urobil pre mňa a moju cestu rodina nám požičala pôžičku, pri veľmi nízkej úrokovej sadzbe 2%. Nikdy som si nemyslel, že na internete sú stále poslaní bohovia a skutočná úverová firma, ale na moje najväčšie prekvapenie som dostal svoju pôžičku bez zbytočného plytvania časom, takže ak ste tam, hľadáte pôžičku v akejkoľvek výške, rád by som vás odporučil potrebám Annie Finance firmy, pretože táto firma je Boh poslal, ktorý zmenil môj život, Takže ak naozaj chcete urobiť lepší život bez akéhokoľvek fondu, odporúčam vám, aby ste sa s nimi spojili prostredníctvom tohto e-mailu nižšie :: E-mail: info.annie_finance@yahoo.com Môžete im povedať, že ste na nich odkázali svojim zákazníkom menom Mária, ktorý od nich dostal pôžičku, nebudete toho ľutovať.

  Mária

 44. Ako som získal požadovanú sumu úveru od spoľahlivej úverovej spoločnosti (gormanfinancelimited@gmail.com)
  Ahojte všetci, volám sa faklson Andrew, som z Alabamy v štáte United States, som tu, aby som potvrdil, ako som získal svoju pôžičku od pána Gormana Loan Company {(gormanfinancelimited@gmail.com) po tom, čo som požiadal dvakrát z rôznych požičiavateľov pôžičiek. ktorí tu tvrdili, že sú požičiavateľmi tu na tomto fóre, som si myslel, že ich pôžičky sú skutočné, a požiadal som ich, ale nikdy mi neposkytli pôžičku, kým ma môj priateľ neoboznámil so spoločnosťou Gorman Loan Company, ktorá mi sľúbila pomoc s pôžičkou podľa môjho želania a naozaj urobil, čo sľúbil, bez akejkoľvek omeškania, mal som pochybnosti, ale nikdy sa chcem uveriť. Nikdy som si nemyslel, že stále existujú spoľahlivé pôžičky na pôžičky, kým som sa nestretol s pánom Gormanom, ktorý mi skutočne pomohol s mojou pôžičkou a zmenil môj život k lepšiemu. Viem, že existuje stále veľa dobrých veriteľov, ale radil by som vám vyskúšať si spoločnosť Gorman Loan Company, jej starostlivosť a porozumenie. neviem, či potrebuješ aj naliehavú pôžičku alebo chceš financovať svoje projekty, tak neváhajte kontaktovať pána Gormana Loan Company, ktorého e-mailová adresa je (gormanfinancelimited@gmail.com) alebo Text On Whatsapp: (+1937) 2306998

 45. Som slovensky, volám sa požičiavateľka pani Ruth Cannie. Ponúkam pôžičky serióznym ľuďom a zisťujem, kto môže platiť, pôžičky v rozmedzí od 5 000 do 50 000 000 EUR s veľmi výhodnou úrokovou sadzbou 3%. napíšte nám pre viac informácií. (Ruthcannie@gmail.com) Ďakujem moc ..

 46. Spoločnosť Cannie Finance Company s potešením informuje občanov Slovenska o globálnej pandémii koronavírusovej choroby (COVID-19), ktorá spôsobila celosvetovú blokádu. Sme ochotní poskytnúť finančnú pomoc zainteresovaným stranám alebo majiteľom firiem. Pošlite nám e-mail na adresu (Ruthcannie@gmail.com), sadzba je 3% a môžeme vám ju požičať do 2 dní. Našou prvou prioritou je poskytnúť vám rýchly a bezpečný úver. Náš proces je jednoduchý

  Vďaka,
  Pani Ruth Cannie

 47. Máte podnik, ktorý potrebuje financovanie alebo potrebuje peniaze z osobných dôvodov, ako napríklad; Konsolidácia dlhov, školné, nákup nehnuteľnosti ako auto, domov, získanie lekárskej starostlivosti atď.? Ponúkame všetky typy pôžičiek od 10 000 do 80 000 000 EUR všetkým spoločnostiam a jednotlivcom za dostupnú mieru 3%. Požadovaná výška úveru. Naše služby sú autentické a dobre zdokumentované na právne účely. kontaktujte nás ešte dnes, ak potrebujete pôžičku Email: stevesalvatore132@gmail.com

 48. Dobrý deň, jednotlivec v celej Európe a na celom svete (Francúzsko,

  Belgicko, Švajčiarsko, Rumunsko, Taliansko, Španielsko, Kanada,

  Portugalsko, Luxembursko, Guyana, Réunion, Mayotte, Guadeloupe,

  Martinik, Francúzska Polynézia, Nová Kaledónia …), mám A.

  Úvery od 3 000 EUR do 500 000 EUR sú pre vás k dispozícii

  jednoduché podmienky pri úrokovej sadzbe 2%. Aj ja

  Investície a pôžičky medzi ľuďmi všetkých druhov

  krátkodobé, strednodobé a dlhodobé pôžičky. Viac
  Informácie môžete získať priamo odo mňa prostredníctvom môjho e-mailu

  adresa: darrielusane@gmail.com

 49. Hľadáte spoločnosť poskytujúca skutočné finančné pôžičky, ktorá vám poskytne pôžičku od 5 000 do 100 000 000 EUR (na komerčné alebo obchodné pôžičky, osobné pôžičky, osobné pôžičky, hypotekárne úvery, pôžičky na autá, pôžičky na konsolidáciu dlhov, pôžičky rizikového kapitálu, zdravotné pôžičky atď.) ))
  Alebo mu bol z akéhokoľvek dôvodu zamietnutý úver od banky alebo finančnej inštitúcie?
  Prihláste sa a získajte skutočnú finančnú pôžičku. Spracované a schválené do 3 dní.
  PACIFICKÁ FINANČNÁ ÚVEROVÁ SPOLOČNOSŤ Sme medzinárodný poskytovateľ pôžičiek, ktorý poskytuje skutočné finančné prostriedky jednotlivcom a spoločnostiam s nízkou úrokovou sadzbou 3% s platným preukazom totožnosti alebo medzinárodným pasom vo vašej krajine na overenie. Úvery sa začínajú splácať 1 (jeden) rok po úver je prijatý a doba splácania je 2 až 25 rokov.

  Pre okamžitú odpoveď a spracovanie vašej žiadosti o hranicu do 3 pracovných dní
  Kontaktujte nás priamo prostredníctvom tohto e-mailu: (Ruthcannie@gmail.com)

 50. Nezabudnite na nasledujúce:

     Potrebujete pôžičku na vyriešenie svojej finančnej záťaže alebo na investovanie? V tom prípade! Kontaktujte nás ešte dnes a požiadajte o pomoc s pôžičkou. Poznámka: Ponúkame krátkodobý a dlhodobý úver s úrokovou sadzbou 3%. Môžete si požičať od minimálne 5 000,00 dolárov a maximálne 250 miliónov dolárov.

  Kontaktujte nás pre viac informácií. unityloan56@gmail.com

  S úctou,
  PÁN. jednota

 51. Dobrý deň, všetci, hľadáte naliehavú pôžičku, ak áno, láskavo kontaktujte túto dobrú súkromnú úverovú spoločnosť, kde som dostal svoju pôžičku od, odporučím všetkým žiadateľom o pôžičku kontaktovať túto spoločnosť prostredníctvom e-mailu:

  merkeljorasfundingfirm@gmail.com
  WhatsApp: (+16026073029)

 52. POTREBUJETE PÔŽIČKY NA OBCHODNÉ ALEBO OSOBNÉ POUŽITIE? Poskytujeme pôžičky v inej mene s prijateľnou úrokovou sadzbou 2%. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať vynikajúce profesionálne finančné služby. Kontaktujte nás, aby ste sa mohli prihlásiť Tu na našej stránke alebo e-mailom: ( robinsonloankredit@gmail.com) WhatsApp: +1(518)219-0838 …. pre viac informácií ..

 53. Dnes sa stalo niečo skvelé. Kto by si myslel, že mi Annie Finance Company ponúkne peniaze. Ďakujem Bohu za to, že mi túto dámu finančne pomohla. po mnohých neúspešných časoch som sa pokúsil získať finančnú pomoc. Táto dáma mi fianlly pomohla. Naliehavo som hľadal peniaze, pretože v dôsledku pandémie sa moje podnikanie nehýbalo dobre. Skúsil som niekoľko online spoločností, ale keď mi po tom, čo som odobral 500 EUR, neposkytol pôžičku, povedali mi a stratená nádej dostáva finančnú pomoc pre moje podnikanie. Minulý týždeň som hľadal a kontroloval niečo v službe Google Finance, narazil som na toľko krásnych a láskavých slov od dámy menom Emilia. Táto dáma dosvedčila, ako pani Annie Terryová ponúkla pôžičku, aby ju čoskoro zachránila. Bol som veľmi šťastný, že som si prečítal skvelé správy. Skopírujem adresu a tiež som poslal svoju žiadosť. aby som bol k tebe úplne úprimný, táto spoločnosť sa bezodkladne venuje požiadavkám zákazníka na pôžičku. Sledujem ich postup a podpísal zmluvu so svojím právnikom a bol mi zaslaný list so 100% zárukou, že tento týždeň dostanem peniaze na svoj bankový účet. práve dnes ráno na ceste do práce dostávam kreditnú výstrahu vo výške 40 000 EUR. som nemý. Ó, dobrý pane. Som skoro v slzách. prosím, ak potrebujete pomoc, odporúčam vám poslať e-mail na adresu info.annie_finance@yahoo.com a požiadať o pôžičku ešte dnes.

 54. PÔŽIČKY A HYPOTÉKY
  Zamestnancom, dodávateľom, zdravotným sestrám, zamestnancom poskytujeme pôžičky v rozmedzí od 2000 do 200000 EUR. Hypotekárne úvery so sadzbou 1,79% bez záruky na nehnuteľnosť. Kontaktujte nás a získajte pôžičku podľa vášho výberu.
  E-mail: virginiecoste002@gmail.com

 55. POŽIČKY SI AŽ DO 100000 EUR
  Neváhaj a využi túto šancu ešte dnes. Požičaj si od nás peniaze až do 100000Eur. Ničím neručíš. Pôžička je pre zmaestnaných, živnostníkov, dôchodcov.
  E-mail: virginiecoste002@gmail.com

 56. Potrebujete zabezpečenú a nekrytú pôžičku? Potrebujete hypotéku? Investičné pôžičky? Pôžičky na autá? Podnikateľské pôžičky; Osobné pôžičky; Medzinárodné pôžičky. Ak máte záujem, pošlite nám e-mail znova. E-mailová adresa: (trustinvestmentfunds2@gmail.com) Ponuka núdzového úveru. kontaktný e-mail: trustinvestmentfunds2@gmail.com
  Text +14242921665, +48732232034

 57. Som tak nadšený, práve som dostal pôžičku vo výške 66 000 eur na začatie nového podnikania od oprávneného veriteľa. Tu je e-mailová adresa veriteľa {suntrustfinancialhome@gmail.com}, sú 100% legitímne.

 58. Potrebujete finančnú pomoc? Mám pre vás riešenie. Kontaktujte allenlove824@gmail.com Ja a moja rodina dostávame finančnú podporu od tejto spoločnosti. Sú úžasné a nebudete ľutovať, že sa s nimi spojíte.

 59. pozor,

  Som tu pre ľudí, ktorí potrebujú finančnú pomoc a hľadajú súkromnú spoločnosť schválenú vládou, ktorá poskytuje rýchle a dostupné pôžičky. v Bratislave je spoločnosť, ktorá mi pomáhala s úverom. ich sadzba je dobrá a tiež tvrdo pracujú na tom, aby pomohli ľuďom, ktorí potrebujú peniaze. môžete sa dostať do 1 000 000 EUR čo najrýchlejšie. táto spoločnosť ponúka súkromný úver jednotlivcom a podnikateľský úver. Ak máte záujem alebo potrebujete úver, pošlite svoju žiadosť o úver na allenlove824@gmail.com pre viac informácií dostanete odpoveď okamžite.

  Mária

 60. Dnes na svojom účte prebudím až 3 300 EUR. Som úprimne hrdý na to, že Annie Finance splnila svoju časť našej dohody. Minulý týždeň som požiadal o finančnú pomoc, aby som zaplatil dlhy, keď som si prečítal niekoľko veľkých odporúčaní týkajúcich sa tejto spoločnosti. Kontaktoval som ich spoločnosť e-mailom a moja žiadosť bola spracovaná. Som šťastný, že som nedovolil strachu zničiť moju šancu získať 30000 EUR. Smutnou pravdou je, že nie každá spoločnosť, ktorá bola na tomto webe opätovne uvedená, je skutočne legalizovanou a legitímnou spoločnosťou, ktorá ponúka úvery. V minulosti som mal zlé skúsenosti. Mám šťastie, že som našla čestnú spoločnosť, ktorá mi poskytla kredit. Postupy tejto spoločnosti sú jednoduché a ľahké a môžete si požičať veľké množstvo úverov a tiež si požičať malé množstvo úverov. Chcem vám povedať, že potrebujete kredit na e-mail info.annie_finance@yahoo.com čo najskôr.

  AGÁTA

 61. Ponúkame Úverové / investičné fondy spoločnostiam a jednotlivcom so ziskovým obchodným projektom v každej oblasti špecializácie s nízkou úrokovou sadzbou medzi 3% ročne po dobu 1 až 10 rokov a dobou odkladu 12 mesiacov.

  Ak máte záujem, kontaktujte nás e-mailom ešte dnes a požiadajte o urgentnú pôžičku. E-mail: Westlakefinancail@outlook.com

 62. Potrebujete finančnú podporu? Poskytujeme pôžičky s úrokovou sadzbou 2% od 5 000,00 do 15 000 000,00, termín od 1 roka do 20 rokov. Ak máte záujem, kontaktujte nás na viac informácií.
  * Komerčné pôžičky.
  * Osobné pôžičky.
  * Obchodné pôžičky.
  * Investičný úver.
  * Rozvojové pôžičky.
  * Akvizičný úver.
  * Stavebné úvery.
  * Obchodné
  Pôžičky a viac: S pozdravom, e-mail: philipvoorhees007@gmail.com
  a Whatsapp +1 (929) 217-7491

 63. Ahoj, volám sa Mark Steve, moja manželka sa so mnou minulý týždeň rozišla. Bol som tak smutný, úplne som sa zmenil a s nikým som sa nerozprával, celú noc som plakal, bol som taký depresívny a vystresovaný. Až do včerajška som myslel príbeh o doktorovi Uzorovi, kúzelníkovi na internete, ktorý zdieľala iná žena, a kontaktoval som ho. Milujem a starám sa o svoju ženu hlboko a chcem, aby sme boli opäť spolu ako pár a chcem, aby sme vydržali navždy som vysvetlil všetko Dr Uzorovi a ten povedal, že budem mať svoju ženu späť do 24 hodín, urobil to isté s mnohými vzťahmi, rovnako ako som videl svedectvo na internete, nikdy som si nemyslel, že sa moja žena vráti, keď doktor Uzor skončí vrhajúc kúzlo, moja žena mi zavolala na telefón a povedala mi, že chce, aby sme sa vrátili a žili spolu šťastne navždy po 24 hodinách. Som teraz veľmi šťastný, chcem, aby mu ľudia za mňa poďakovali a ak potrebujete pomoc, kontaktujte ho na WhatsAp : 27843290018. E-mail: uzorsolutioncenter@gmail.com Ďakujem pekne Dr Uzor, môže vám tiež pomôcť. Je skutočný a super.

 64. Rychle pôžičky a študijné pôžičky
  Ponuka pre zamestnanci, dôchodcovia, zamestnaných aj v zahraniči, SZČO aj pre začínajúcich podnikatelov
  Podmienky 18-65 rokov
  Doklady OP, účet v banke a celá adresa.
  Bez registra
  Bez ručenia
  Alebo s ručením nehnutelnostou nie založenou
  Peniaze do 2.dňí na účet.
  Kontaktujte nás emailom a vysvetlite svoju požiadavku
  Od 5000-90000€
  E-mail: bisnessnova@gmail.com

 65. Žádané finanční úvěry Už máte dost příliš vysokých splátek a raději budete splácet jen jeden úvěr. Pak si ještě dnes zažádejte o tuto nabídku nebankovního úvěru od soukromého investora od 50.000 Kč do 50.000.000 Kč bez kontroly registrů. Solidní a profesionální jednání zaručeno. Rychlé vyřízení celého úvěru už do 48 hodin. žádostí na emailu: mva971624@gmail.com

 66. Srdečne vás informujem, aby ste získali úver od tejto súkromnej pôžičkovej spoločnosti, ktorá mi ponúkla úver s nízkou úrokovou sadzbou 2,5% a transakcia je rýchla a bezpečná.
  E-mail: osinska.mariola.17@gmail.com
  S Pozdravom .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.