Pôžičkomat.sk – kompletná recenzia a nezávislé hodnotenie

Ste nezamestnaní a súrne potrebujete peniaze?sk-v5

 „Naša fabrika skrachovala. Zamestnávateľ nám nevyplatil mzdu za posledné tri mesiace. Živím rodinu a za štvrť roka bez príjmu som minul všetky úspory. Úrad práce mi, našťastie, našiel nové zamestnanie. Pred prvou výplatou som sa rozhodol pre on-line pôžičku pre nezamestnaných. Mal som istotu, že ju do mesiaca splatím. Navyše sa ma v spoločnosti pôžičkomat.sk na nič nepýtali.“  – Rastislav D., Michalovce

S pôžičkou od Pôžičkomat Vás
neprekvapí žiadna životná situácia

  „Po dlhotrvajúcej pracovnej neschopnosti si za mňa zamestnávateľ našiel náhradu a nevzal ma späť. Počas hľadania novej práce som však potrebovala peniaze na živobytie a jedinou záchranou pre mňa bolo osloviť spoločnosť pôžičkomat.sk, kde som bez zbytočného strácania času dostala pôžičku. Tá ma doslova „vytrhla z biedy“.“ Ivana S., Bardejov

Životné situácie dokážu byť kruté. V súčasnej dobe si nikto nie je ničím istý a to platí aj v prípade zamestnania. Nie je nič výnimočné, ak aj prosperujúca firma zo dňa na deň vyhlási bankrot a zamestnancom neostane nič iné, než oči pre plač. Problém sa ešte viac zväčší, pokiaľ živíte rodinu alebo sa staráte o rodičov. Ako pokryť svoje záväzky? Kde vziať peniaze na šeky? Budem mať zajtra čo zabaliť deťom na desiatu? Dokážem vôbec bez zamestnania normálne fungovať?

Iste ste z nezávideniahodnej situácie zúfalí. Na koho sa teda obrátiť?

Nezúfajte, ešte nie je nič stratené. Peniaze si môžete ešte vždy požičať. V prvom rade skúste osloviť svoju rodinu, porozmýšľajte aj nad tou vzdialenou. Je medzi nimi niekto, kto by Vám bol ochotný potrebnú sumu požičať? Čo Vaši priatelia? Sú medzi nimi takí?

Ak aj na tieto otázky odpovedáte záporne, ostáva jediné a to požiadať o peniaze banku, prípadne niektorú z mnohých spoločností, ktoré peniaze požičiavajú. Dôležitým bodom však ostáva fakt, že nemáte zamestnanie. Väčšina bánk sa Vám po tomto zistení otočí chrbtom. Práve vtedy nastáva vhodná chvíľa pohľadať na internete niektorú z nebankových spoločností. Tie Vám takmer s istotou pomôžu problém vyriešiť.

Pôžičkomat.sk – istota v ťažkých časoch

Pozickomat.sk je najznámejší poskytovateľ on-line, a teda rýchlych a jednoduchých pôžičiek pre každého na Slovensku. Prevádzkuje ho spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o., ktorá je registrovaná u Slovenskej Národnej Banky, od ktorej zároveň získala licenciu na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Vďaka serióznemu prístupu a okamžitému jednaniu vždy v prospetch klienta si spoločnosť získala obľubu u všetkých Slovákov, ktorí nutne potrebujú pomôcť s peniazmi. 

Potrebujem peniaze. Zn.: súrne!

Na začiatok Vás chcem upozorniť na jednu zásadnú vec, ktorá sa týka rýchlych a krátkodobých pôžičiek. Spoločnosti vrátane pôžičkomat.sk požičiavajú menšie sumy do 700 euro. Dôvod je pochopiteľný. Vychádzajme z predpokladu, že ste nezamestnaní a potrebujete si urgentne požičať. Nakoľko momentálne nemáte stabilný príjem, poskytovateľ pôžičky znáša vysoké riziko Vašej prípadnej insolventnosti. Zjednodušene sa bojí, že by ste svoju pôžičku nemuseli byť schopní splácať. Práve preto nižšie sumy.

Ak sa však po ukončení prvej pôžičky preukážete ako spoľahlivá osoba, budete zaradení medzi verných klientov a pri ďalšej spolupráci sa výška Vám pridelenej pôžičky môže vyšplhať až na 700 €. Osobne si myslím, že takýto spôsob je prehľadný a zväčšuje dôveru medzi zúčastnenými stranami.

Čo musím pre získanie pôžičky spĺňať a čo budem potrebovať?

Pre získanie pôžičky nebudete potrebovať nijaké doklady, dokazovanie účelu  ani výšky príjmu. Podstatné sú jedine tieto požiadavky:

 • byť plnoletý
 • mať slovenské občianstvo
 • nemať omeškané splátky iných úverov

Ako získam svoju prvú pôžičku?

KROK 1/

Postup je veľmi jednoduchý, zaberie Vám iba pár minút. Pre získanie pôžičky jednoducho, navštívte naše stránky a vyplňte formulár Pôžičkomat, ktorý nájdete tu. Formulár je jednoduchý a nezaberie Vám viac ako 15 minút. Do 10 minút od dokončenia žiadosti bude na Váš mail zaslané rozhodnutie o schválení pôžičky.

KROK 2/

Teraz ste už klientom spoločnosti pôžičkomat.sk. Hneď na úvodnej obrazovke sa nachádza počítadlo, na ktorom si nastavíte požadovanú sumu a dobu jej splácania. Pod počítadlom sa Vám automaticky zobrazuje výsledná suma, ktorú splatíte. Táto suma je definitívna a v nijakom prípade sa nebude zvyšovať. Tým pádom máte istotu, že nezaplatíte ani euro navyše.

 

Pôžičkomat

KROK 3/

Teraz už ste zaregistrovaní a presne ste si nastavili parametre pôžičky. Nič už Vám teda nebráni kliknúť na tlačidlo Zažiadať o pôžičku. Peniaze budú odoslané na Váš bankový účet do 10 minút. Ich doručenie záleží iba na Vašej banke. Potešiteľné však je, že podľa najnovšieho zákona sú banky povinné prevody uskutočniť do jedného pracovného dňa. Vďaka tomu sa peniaze na Vašom účte objavia skôr, než donedávna.

Peniaze môžete mať na svojom účte
už do 10 minút.

Splácanie pôžičky

splácanie pôžičky

Doba splatnosti sa nastavuje už pri žiadaní pôžičky. Konkrétne je to rozmedzie medzi  5 až 31 dňami. Pokiaľ sa Vám pošťastí pôžičku splatiť ešte pred dohodnutým termínom, nebudete platiť nijaké špeciálne poplatky navyše.

Ak však dôjde k situácii, že pôžičku nedokážete splatiť včas, nevadí. Termín splatnosti je možné odložiť a tým pádom dobu splatnosti predĺžiť. Táto požiadavka je už spoplatnená. Poplatok sa odvíja od výšky vašej pôžičky a od pôvodnej doby splatnosti. Jedná sa však o veľkú výhodu. Keďže môžete splatnosť odkladať ľubovoľne (za predpokladu, že za odklad zaplatíte poplatok), nehrozí Vám prípadná exekúcia. To sa nedá povedať o tradičných typoch pôžičiek, kde Vás deň po uplynutí doby splatnosti okamžite evidujú ako neplatiča.

O predĺženie doby splatnosti žiadajte najneskôr v posledný deň zmluvnej doby splatnosti. Vašu splátku zašlete priamo na bankový účet spoločnosti pozickomat.sk.

Záver

Ako ste z článku istotne pochopili, vždy sa nájde niekto, kto dokáže Vaše problémy vyriešiť. Základom je nenechávať veci na poslednú chvíľu a snažiť sa žiadať o pomoc vo chvíli, keď ešte nie je všetko stratené. Tím spoločnosti pôžičkomat.sk je na Vaše otázky a prípadné žiadosti pripravený reagovať každý deň po celý rok. Skúste sa informovať priamo na infomaile podpora@pozickomat.sk alebo  na zákazníckej linke +421 650 822 961 . Za opýtanie nič nedáte.

The following two tabs change content below.

Matej Chodelka

Vyštudoval som obor financie na Univerzite Rennes vo Francúzsku. Momentálne pracujem pre nemeckú nebankovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním rýchlych pôžičiek. Zároveň som jeden zo spoluzakladateľov portálu www.porovnavajte.sk, kde sa snažím pomáhať ľuďom vybrať si správnu pôžičku.

Pôžičkomat.sk – kompletná recenzia a nezávislé hodnotenie
5 (100%) 1

2 komentáre pri “Pôžičkomat.sk – kompletná recenzia a nezávislé hodnotenie

 1. Ahoj
  Hľadáte úver alebo investíciu?
  Môžete požiadať až do výšky 900 000 €
  Žiadosť o úver je teraz ľahšie vďaka internetu.
  Najlepšie banky a finančné spoločnosti pracujú online a zabezpečujú lepšie ceny a rýchlejšie a bezpečnejšie dodávky.
  Ak máte záujem, kontaktujte ma, aby som sa vrátil na moju osobnú adresu: E-mail: oceanfinancefunds01@gmail.com
  WhatsApp +380506129711
  Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.