Pôžičky od VÚB Banky – kompletná ponuka a hodnotenie

Klasické bankové pôžičky sú v súčasnosti najvyhľadávanejšími úverovými produktami. NeexistujeLogo VÚB banka banka, ktorá by vo svojej ponuke nemala aspoň 2 druhy úverov. VÚB Banka, samozrejme, nemôže byť výnimkou a v požičiavaní peňazí Slovákom sa dlhodobo drží na prvých priečkach „rebríčka“.

Dá sa tvrdiť, že VÚB Banka sa v uplynulých rokoch stala tradičnou „známkou“ kvality. Dlhodobo sa snaží o uspokojenie všetkých finančných potrieb moderného človeka, pričom nezabúda na študentov a dôchodcov.

Vyberte si niektorú z mnohých
pôžičiek od VÚB banky.

Je paradoxné, že na Slovensku dlhodobo pôsobia aj ďalšie banky s oveľa dlhšou tradíciou, ale nemajú takú rozsiahlu klientelu, ako práve VÚB Banka.

V článku si bližšie predstavíme aktuálne úverové produkty a zistíme, čím sa VÚB odlišuje od konkurencie.

Hypotéka? Malá predvianočná pôžička? VÚB ponúka všetko

Úspešnosť každej banky priamo závisí od jej ponuky služieb. Práve preto sa banky nezaoberajú iba jedným typom pôžičky, ale sa snažia ponúknuť potrebný produkt každému záujemcovi. V najlepšom prípade s individuálnym prispôsobením parametrov „na mieru“.

V článku sa síce venujeme pôžičkám, avšak v tabuľke si môžete prezrieť aktuálne typy hypotekárnych produktov VÚB Banky. Výber je široký, čo VÚB Banku opäť odlišuje od konkurencie a stavia ju na prvé miesta v rozsahu ponuky.

Upozorňujeme, že VÚB umožňuje splácať hypotéku až 30 rokov, čo tiež nie je u konkurencie zvykom.

Ponuka hypoték od VÚB banky

Ponuka hypoték od VÚB Banky

Nastavte si vlastnú Flexipôžičku!

Flexipôžička logo.

Už názov Flexipôžička napovedá, že pôžička je tvárna (flexibilná), je možné ju upravovať a jednoducho nastaviť tak, aby Vám jej parametre vždy čo najviac vyhovovali.

Pri produkte Flexipôžička
si môžete vytvoriť vlastnú pôžičku.

Podľa potrieb, ktoré plánujete pomocou Flexipôžičky vyriešiť, si môžete zvoliť z týchto troch typov:

Veľkou výhodou je, že pre pôžičky od VÚB banky sa nemusíte stať priamo klientom, ktorý v nej má zriadený účet. To sa Vám hodí, ak ste spokojní so službami svojej aktuálnej banky, prípadne Vám pôžičku neodsúhlasila.

    POZOR! Celkový úrok za Flexipôžičku môže ďalej klesať!

Áno, VÚB Banka umožňuje po splnení určitých podmienok získať až 2% z výšky úroku späť. Tieto podmienky síce nenápadne nútia klienta prijať VÚB-čku za svoju „domovskú“ banku, ale nezazlievame jej to. Každá banka sa snaží svoju klientelu neustále rozširovať.

Zľavu získate napríklad za zriadenie Flexiúčtu priamo vo VÚB-čke, zasielanie mzdy do VÚB alebo poistenie úveru. Ďalej si môžete zriadiť službu Flexibilita (úpravy zmluvy počas jej trvania) alebo požiadať o Predschválený bezúčelový úver.

Každá z týchto doplnkových služieb o niečo zníži úrok Vašej Flexipôžičky a to celkovo až o 2%.

Bezúčelová Flexipôžička

Získané peniaze použijete podľa vlastných potrieb a predstáv. Nemusíte dokladať účel, takže peniaze ani nemusíte minúť ihneď. Je to len a len na Vás.

 • Peniaze od 490 do 25 000 € úplne na čokoľvek
 • Úroková sadzba od 8,9 do 11,9 % (k 01.01.2015)
 • Doba splatnosti 1 až 10 rokov – pokojne splácajte dlhšie po malých sumách. Splátky sú mesačné a to v rovnakej výške počas celej doby splatnosti s možnosťou dodatočných úprav. S Flexiúčtom si môžete nastaviť inkasné splácanie, takže na splátky vôbec nemusíte myslieť.
 • Určená pre záujemcov od 18 do 67 rokov

Presnú výšku úroku a celkovej odplaty si prezrite v úverovej kalkulačke.

Pôžičku vybavíte jednoducho a pohodlne cez on-line kontaktný formulár alebo cez on-line žiadosť.

Účelová Flexipôžička

Účelová Flexipôžička je určená na financovanie bývania. Či už nehnuteľnosť kupujete, rekonštruujete alebo iba vybavujete novým zariadením, táto pôžička je pre Vás tou správnou voľbou.

VÚB Banka sa však ani pri účelovej pôžičke nehrá na „detektíva“ a klientom umožňuje jej čerpanie opäť bez dokladovania účelu na celú jej výšku.

 • Peniaze od 1 000 do 25 000 € bez dokladovania účelu
 • Úroková sadzba od 8,9 do 11,9 % (k 01.01.2015)
 • Bez ručiteľa
 • Bez založenia nehnuteľnosti
 • Doba splatnosti od 13 mesiacov do 10 rokov
 • Určená pre záujemcov od 18 do 62 rokov

Aj pri účelovej Flexipôžičke je možné získať zvýhodnenie, pokiaľ potrebujete dofinancovať dokončenie nehnuteľnosti, pričom ste čerpali Flexihypotéku.

Ďalšie zvýhodnenie vzniká vďaka spolupráci s SPP. Ak by ste si vybrali spoločnosť za svojho budúceho dodávateľa plynu, VÚB sa Vám odmení zvýhodnením. Celkový úrok sa zníži až o 1%!

Produkty SPP, ktorých kúpa zvýhodňuje parametre Flexipôžičky

VÚB Banka spolupracuje aj s firmou Slovaktual, s.r.o., vďaka čomu svoju Flexipôžičku využijete aj na nákup a montáž plastových a ostatných typov okien od tejto spoločnosti.

Účelovou Flexipôžičkou je možné financovať aj kúpu automobilu. V takom prípade platia nasledovné parametre:

 • Peniaze od 3 300 do 25 000 €
 • Doba splatnosti 13 až 84 mesiacov
 • Určené pre klientov od 18 do 62 rokov

Nezabúdajte na povinné zmluvné poistenie, ktoré vybavíte kde inde, než na pobočke alebo on-line.

Tešiť sa môžu aj študenti, pretože účelová Flexipôžička ponúka variantu aj pre nich. Pôžička je určená na financovanie nákladov na denné aj diaľkové štúdium. Účel však nie je nutné dokladať.

 • Peniaze od 500 do 1 000 €
 • Úrok už od 4,9 % !
 • Doba splatnosti od 13 do 72 mesiacov
 • Určené pre študentov od 18 do 26 rokov a v prípade diaľkového štúdia až do 40 rokov

Nech už je Vaša potreba akákoľvek, účelová Flexipôžička Vám pomôže so všetkým. Konkrétne parametre si opäť nastavíte v úverovej kalkulačke a následnú žiadosť odošlete jednoducho cez kontaktný formulár.

Flexipôžička na vyplatenie úverov

Pri tomto type Flexipôžičky ide o obľúbené refinancovanie starých úverov. Tie Vám VÚB Banka jednoducho zlúči do jedného, na ktorý Vám nastaví výhodnejšiu splátku. Vy teda nebudete musieť myslieť na každomesačné úhrady splátok a jediná mesačná splátka bude nižšia, než súčet tých starých.

Refinancovanie úverov je moderný spôsob ako sa vysporiadať s dlhmi, ktoré „prerástli cez hlavu“. VÚB-čka ponúka:

 • Peniaze od 490 do 25 000 € – počet spájaných úverov nie je obmedzený
 • Doba splatnosti od 13 do 120 mesiacov
 • Pre žiadateľov od 23 do 62 rokov

Flexidebet

Opäť obľúbená služba. Zjednodušene ide o povolené prečerpanie svojho účtu vo VÚB Banke. Pokiaľ sa Vám stane, že sa Vám na účte minú prostriedky, jednoducho si vyberiete ďalšie peniaze, ktoré sa stávajú dlhom. Ten splatíte opätovným pripísaním platby v takej výške, aby bol výsledný stav plusový alebo aspoň nulový.

 • Máte okamžitý prístup k peniazom vo dne aj v noci a to aj počas sviatkov
 • Bez dokladovania účelu
 • Dlh splácate podľa vlastných možností
 • Úrok platíte iba zo sumy vyčerpanej do mínusu

Stránky VÚB Banky však pri Flexidebete neuvádzajú presný úrok. Pre zriadenie služby a konkrétne odpovede sa zastavte na niektorej z pobočiek.

Vyskúšajte obľúbený produkt
Flexidebet od VÚB banky.

VÚB kreditné karty

Rôzne druhy kreditných kariet umožňujú čerpať z nich peniaze, ktoré sa tak stávajú pôžičkou. Nájdete na nich rôzne výšky „kreditu“, vďaka čomu si tú svoju nájde každý. V tabuľke si prezrite aké kreditky má VÚB-čka v aktuálnej ponuke.

Pre bližšie informácie o úrokoch a poplatkoch kliknite sem.

Kreditné karty VÚB

Typy kreditných kariet od VÚB Banky

Záverečné hodnotenie

Sme veľmi milo prekvapení. VÚB Banka ponúka množstvo produktov, čím podáva pomocnú ruku všetkým ľuďom vo finančnej tiesni alebo s plánovanou investíciou.

Parametre úverových produktov sú prijateľné a úroky sa zväčša pohybujú v nižších hodnotách, než u konkurenčných bánk. Po splnení určitých podmienok je možné dané hodnoty ešte viac znížiť a tým pôžičku zlacniť, čo isto ocení každý klient.

Na našej stránke porovnavajte.sk priamy kontaktný formulár nenájdete, ale ponuka a prístup VÚB-čky nás skutočne oslovil, vďaka čomu jej pôžičky vrelo odporúčame.

The following two tabs change content below.

Matej Chodelka

Vyštudoval som obor financie na Univerzite Rennes vo Francúzsku. Momentálne pracujem pre nemeckú nebankovú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním rýchlych pôžičiek. Zároveň som jeden zo spoluzakladateľov portálu www.porovnavajte.sk, kde sa snažím pomáhať ľuďom vybrať si správnu pôžičku.

Pôžičky od VÚB Banky – kompletná ponuka a hodnotenie
Ohodnoťte článek

3 komentáre pri “Pôžičky od VÚB Banky – kompletná ponuka a hodnotenie

 1. Úvery – mini, hypo, prefinancovanie úverov
  Úvery – pôžičky – hypotéky
  – Pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov, podnikateľov
  – Mini úver, hypoúver, konsolidačné úvery
  – aj s menším omeškaním splátok, aj bez príjmu – refinančný úver
  Ťažia Vás vysoké splátky, úroky ? Radi Vám pomôžeme a vyriešime za Vás čo potrebujete, aby sa uľavilo Vašej rodine.
  Viac informácií: rzepkamanuelo@gmail.com
  WhatsApp: +31687 100 887

 2. Vážený pane / Vážená paní, potřebujete rychlou dlouhodobou nebo krátkodobou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou již od 2%? Nabízíme podnikatelské půjčky, osobní půjčky, půjčky na bydlení, půjčky na auta, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů a další. Bez ohledu na vaše kreditní skóre. Osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné) Obchodní půjčky (zajištěné i nezajištěné) Konsolidační půjčka a mnoho dalších. Požádejte nás o další informace o nabídce půjčky a my vyřešíme váš finanční problém. Nabízím až 50 000 000 Kč, kontaktujte nás e-mailem: Rollerovadominika@seznam.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.