Referencie zákazníkov

Vyhovuje mi, že si všetko vybavím pohodlne cez internet. Mám malú dcérku a vláčiť ju po pobočkách a vystávať v radoch vie byť pekný „horor“. A potešilo ma, že mi požičali aj napriek tomu, že som momentálne na materskej.

Zákazníčka
Magda L., Malacky

Nemám stabilný príjem a kvôli tomu mi všade odmietali požičať peniaze. Keď som našiel Váš portál, neveril som, že existuje aj pôžička pre mňa. O to viac som bol nadšený, keď som ju vďaka tejto stránke našiel.

Názor zákazníka
Martin S., Strečno

Potreboval som pôžičku, ale nebol som si istý všetkými tými spoločnosťami. Známi ma odkázali na portál porovnavajte.sk. Vraj tam nájdem pôžičku hneď. O dva dni som mal peniaze na účte a problém bol razom vyriešený.

Názor zákazníka
Ľubomír R., Bratislava

Bála som sa osloviť niektorú z firiem s pôžičkami. Jednoducho som im neverila. Na stránke porovnavajte.sk som však našla hodnotenie a recenziu, s ktorou súhlasilo množstvo ďalších ľudí. Pôžičku som vzala a teraz neľutujem.

Zákazník
Ľudmila R., Margecany

Vôbec nemám čas zháňať po internete informácie. Stále pracujem, no potreboval som peniaze. Kolega mi ukázal túto stránku, dokonca aj údaje musel napísať za mňa. Pôžičku mi odsúhlasili a v reáli mi to zabralo ani nie 5 minút!

Zákazník
Dušan T., Žilina